Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patriot claninin yaptigi..

PCPC

Öne çıkan mesajlar

tepkimiz CSW bu yeter sanırım burada bir cok insan kendini paralıyo bazı olgular için kimiside bi yandan baltalıyo turkluk den bahseden sevgili arkadaşlarım bizlere karşı sawaşmaktan bile bahsetmişler yaman bi çelikşi bu da tabi ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Hatalar oprt bas edilmemli ama PCPC bize ozel bir sekilde ulasabilecek iletisime sahipken gelipte burada baslik acarsa ben buna art niyet derim

Hepimiz Turkuz hepimiz MUSLUMANIZ

Bu 000 i partiye almakla bozulmuyor. Bence oyunun boyutlarini sasirdiniz.

Ben iyi yapmis JAckal demiyorum oda soluyor bilmiyordum die bu bu sekildemi yapilir? basliga bak icine bak yapilana bak.
Sosyal ağlarda paylaş

CSW bu amac icin dogsaydi OK derdim hasan..AMA csw bu amaca yakin 1 amac icin dogu ama tam anlamiyla bu konsepte oturmuor..zaten bu saygisizligi yapan adamlar bellli ....Bunlara tepkimizi yok sayarak gösterebilriz.Ama neyse kimse bu konuda hevesli yada istekli degil..Güzel bir konu adam akilli fikirler ortaya atilmazsa sulanip gidicek...Herkeze kolay gelsin....
Sosyal ağlarda paylaş

Şuna bi açıklık kazandiralim , biz csw ye katilan bütün clanlari burdan destekliyoruz. Zaten levo ile ikimiz bireysel olarak katilacagimizi belirtmiştik , ama 2 kişi olmaz dediniz.

Birkac söylenti daha cikti , GODz clani türklerin karşısında yer alicak illimunati ile ally olacak vs vs. Böyle bişey yok. Kale sahipleri ile ally falan olmuyoruz.

Bu söylediklerim ciddiye alinip bir daha böyle seyler söylenmezse sevinirim.

Ayrica Yesim sana demin başlarim sanada clanina da dedigim icin özür dilerim. Ama bi oyun için benim kalbimi kirma , ben burda ortami sogutmaya calisiyorum. Yazdiklarimi da oku , hic kötü bisey yazmadim. Ne senin hakkinda ne patriot hakkinda.

Ayrica kuleye yatmasam , orda niye malak gibi beklim :))))))))))

Sevecen , cana yakin , ara yapici Mod : ON ^^
Sosyal ağlarda paylaş

ALLAHİM hala CZ de yatma hirsi dior inanmiorum ya ...Siz iyisiniz galiba yok yok öle abartisiz 20k np kastim bugun yatsam ne olur yatmasam ne olur be ..bugün 8v18 kişi human harpye giden yolda patriot clani vs bi kac clanin 70 lvlli warriorlari dahil 8kişiyle aldik bu sölenecek bişeymidir? Deildir ben ölmüşüm ölmemişim onun peşinde deilim öldügümün 10 katida öldürdüm bu alt yazilarda gecer saten sacmalama lütfen artik ya czde yattigim icin nasi böle bi topic acim ben sen beni hepten oyun delisi ettin ... oyun icin bukadarda alçalmam
Sosyal ağlarda paylaş

Pico bende sana kotu bisey ayzmadim uyardim jadeyi demissin ama senin uayrdigin adna arkadasin baslik acti dedim dedidim baska birsey yok sana

Ayrica madem uyariyorsunuz nedne baslik aciyorsunuz?
Ne isinize yariyo?

Sinirim geldi bosalttim mi yani sebep? Bahcede topraga basin iyi sinir bosaltiyomus doktorlar soluyo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PCPC
pati § 09 Nisan 2006, Pazar - 07:29 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

O girdikten sonra o partyden cikmak cokmu zor JADE?Sadece iki tus tik tik..Yok ama np hirsi war adamlarda np acizligi war olurmu hic adam ALLAHİNA DİNİNE sövmüş amannn jackalla ih4teu'mu kurtaracak dini kitabi imani demi?...

Yau sen ne diyosun be Npo kasmak iicn mi giriysun sen paritlere millet sana kastirsin diemi girerssin bu lvlda!

Jackalmi np ye ihtiyac duyuyor np sine bir baksana!!

dam cz de pwanage parti atmis girmis hasatmisniz siz ????
Sosyal ağlarda paylaş

pcpc bak şimdi ağzımı bozucam sen harbi embesilsin laftan anlamıyon np die die ölücen burda boyle konuşuyon tanımayanlar olurya inanır tanıyanlar zaten sana bi tarafıyla guler kes artık ben ve clanımla ilgili atıp tutmayı o zaman sana acık bi yontem np acıyım diosun ki (artık sen bir salaksın) L_A_A_M_E die bi ark wardı sonradan oğrendim kim olduğunu az biraz onunla da pk yapmışlığımız war ona sor o zaman beni daha fazla sacmalayama dewam ediceksen muhattabın ben deilim istersen muhattabını vereyim onunla konuş ok sıkma adamın canını ama meraklanma bu tip boş işlerle oyundan felan soğumam aksine daha fazla pk daha cok lamer np si almaya calışrım hadi bak dalgana adam seviye bitti bende sabrımı tuketme
Sosyal ağlarda paylaş

Annenize babaniza,Kisiliginize,Dininize küfür eden bir insanla bilardoda karsiliki oyun oyanyabilirmisin..Yada karsiliki tavla atabilirmisiniz..Ayni ortamda bulunmakdan rahatsizlik duymazmisiniz..Ayni partide batak oynarken 2 li es olmayi icinize sindirebilirmisiniz ..Tabi bu sorular cogaltilir ama tabi anlamak istenmedikden sonra anlasilmaz..

Not=He burda lafim Patriot a hasan a suna buna degil..Sadece bu adamlar cok acik bir tepki görmeyi hak etmiorlarmi?Topic vesile oldu belki birdaha vesile olmaz diyerek den düsüncelerimi yaziorum...
Sosyal ağlarda paylaş

JADE AGİR KONUŞUOSUN burda savundugun insanin yaptigi akil almaz derecede dengesizliktir...Ve burda agir ithamlarla konusmaya bi son versen iyi olur..Sen buranin patronu deilsin anasi deilsin babasi deilsin benim onun bunu sifatinda bi degerin war kendini aşma yolundan vazgec..Ve artik kabul edin yaptiginizin cok ama cok yanlis bise oldugunu..
Sosyal ağlarda paylaş

@Picallo_Tr

geçen gün eMre_ultraslan benim için bi beste yapmış yarıldım yaf gülmekten :))

şapur şupur şarkısıyla söyleyin bunu;

çatır çutur beni kes

takır tukur bana gir

onlarda dd var bende yok

söyle benden noob u var mı

telefonun çaldı arayan synerdi..

nerdesin lan sen?

burdayım syner?

nepen yok mu lan senn tuuuh gelme bir daha:D:D:D:D

======================================

Nick : Nuance - TheVWreturns
LvL : 68 - 59
Clan : 1ns0mn1a - TheOthers

[ Mesaj 09 Nisan 2006, Pazar - 07:39 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...