Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cypherda neler dönüyor...

Stuner_Cypher

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar tanımadığınız adamalar hakında yorum yapmayın 3 5 capulcu yazdıkalrına bakarak karar vermeyin. angel olsun odi olsun hepsi iyi arkadaşlar.burda sölenelerin bence hiç birini haketmiyorlar.cyparın en iyi clanı ve en eski clanıdır. blackfuka metali tanımıyonuz yoktur. buadam yaptı ettiyse havenla ne sucu var .
Havenını bu adammı kurdu hayır. yorumlarınımızı yaperken sağ duyulu yapalım.kişisel haklarına saldıra bulanarak değil stunerde dahil o nekadar haketmesede.
Sosyal ağlarda paylaş

Anlaşıldığı üzere Stuner denen adam sahteklığın ve üçkağıtçılığın kralı, utanmadan ms'nin üzerine çöktüm diyebiliyor. Ağzına gelen her türlü hakareti ediyor. Ve bu adama şerefsiz betimlemesini çok rahat bir şekilde yakıştırabiliyorum, çünkü daha önce beraber olduğu kişileri, şu anda sırtından vurmaya çalıştığı belli, köpekler bile yediği yere pislemez...
Ayrıca mesajlarının birinde 0di'ye kro demiş, sen kimsin ki 0di'ye kro diyebiliosun. 0di sana, delikanlı kişiliğinin zekatını verse adam yerine koyar bu toplum seni... Amreikada staj yapmakla adam olunmaz. Tarkanda amerikada yaptı stajını, hepimizde biliyoruz ortaya çıkan amerikadaki sahil fotolarını ve Tarkanın neyle suçlandığını, bu kadar kişi seni bu forumda adam yerine koymadıysa, sende meslağini icra ettin herhalde amerikada?
Yazdıklarımı anlaman epey zor olacaktır, zeka katsayından şüpheleyim senin... Anca gider maymun belgeseli çekenlere çay taşırsın sen, insan olan yaptığı işle değil, yüreğiyle, delikanlılığıyla, toplumda bıraktığı izlenimle çıkar insanların arasına, bu kadar laf yedikten sonra utanmıyorsan bide cevap yaz... Hakaretlerini pis ve adi küfürlerini okumayacağım. Mübarek kandil günü tek diyeceğim, delikanlı adam burdan 5 para etmez bir oyun için kimseye hakaret etmez...

Not: Herkesin Kandili Mübarek Olsun...
Sosyal ağlarda paylaş

Stuner_Cypher kardeşim sen benim cafeye uğrasana bir ç.kalede sen beni tanırsın gelde senle yüzyüze konuşalım bir zamanında bankada +9 itemler +10 ib olan şahsiyet sendin sanırım herkeze cafede hava atan anlamıyorum daha liseye gidiyorsun millete kendinide başka şekilerde tanıtıyormuşsun galiba sende biraz üçkaçlık var galiba neyse çoluk çocukla uğraşmaya değmez seni ben çok iyi tanıyorum yüz yüzede görüştük burdan herşeyi yazmak kolay geliyorda aslında yüz yüze gelince tırsağın tekisin ben bu arkadaşı herkezden iyi tanırım soru sormak isteyen varsa ben burdayım.Tabi arkadaş inkar edecek ama ç.kale olduğuna hekeze kanıtlayabilirim ve buraya geldiği zamanlarda ne boklar yedi bizim cafede açıklasam o zaman demek istediğimi anlarsınız. Hadi ya çoluk çocukla uğraşamayacağım Stuner_Cypher gibi :)))
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
cok eski bi konu ama maziye göz atıodum ko.ile bagım 2 sene önce cyp.da koptu ertug die bahsedilen insan gereksiz bi ezik sans eseri veri tabanı buluor oyunun amına koyuyo sizde yok gm yok fatıh vırrık cırık konusuyosunuz fatıh ank.lı dıkmen de oturan item dılencısı bi cocuktu neyse ya bu oyun hakkında sadece sayko ve angelfall .a danısın editlik hakkında tam bılgı onlarda vardır:D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...