Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cypherda neler dönüyor...

Stuner_Cypher

Öne çıkan mesajlar

Stuner ben BuBBa
1.si seni su oyunda bir tane seven adam görmedim. Herkez sana sövüyor nedendir bilmiyorum. Herkezin sana karşi bir gicikligi var.
2. si sen Fatih in hackledigini nerden cıkartıyorsun. Fatih hacklemiş olsa senden mi cekinicek hackledim char benim
der
3. su seni hackleyen adam bugun saat 12 - 13 gibi pm atti bana stuner i hackledim. Var mi gicik oldugun biri diye. neyse önemli degil hacklenmişsin ama su kadar söyleyeyim seni Fatih hacklemedi başka biri hackledi .............
Sosyal ağlarda paylaş

senin hecklendigine cok sevindim hakettin iyi olmuş:D
millete b.k atmayı bılıyosun kendın yaptınmı bişi yok
bu olayların içinde sende varsın belli oluyo bu yazdıklarında baskasına yaptılarmı bşi yok sana yaptılarmı ss koyuyosun.ama cok sevindim heck yidiğini duyunca hayırlı olsun dıyım ne dıyım.:))oyle baskasına yapınca ses cıkarma kendıne yapınca cıkar oayları sende bılıyosun kesın ses cıkarmamısın kendı basına gelınce ss lerı koyuyosun ama iyi olmus ohhhh ... :)) hakkınla kas neysede nasıl olsa kops kasarsın bida:D.. NooBBB
Sosyal ağlarda paylaş

ahahaha cidden hacklemedim kimsyei hacklemek istersem charda kalmaz kimsede mk delirtmeyin layn beni hacker değilim ben hacklemedim stuner midir ne zkimdir öle küfür edersen herkese illa sanada bi iteleyen çıkar bu kadar basit yok artık cvp falan [email protected] eklemeyin artık mk kapattım 500 kişi oldu yeter sokcam ko nuza
Sosyal ağlarda paylaş

bu serverda charımı kaybetmemek için için +6 hp takılarla gezdim,+8 wood staff taktım.+7 hp elbise taktım.Ama artık +9 elbiselerim ve +8 lycaon stafım var.Charımı alamaazlar.HeaveN clanı bu serverda şerefsiz clanların önde gidenidir.Çoğu bilgisayar network sistemleriyle uğraşıp yararlı diil zararlı işler peşinde olan bi grup noobtur.Gm de oledir.Oyunda gördüğüm bu şerefsizlerle eğerki bi gün yüzyüze gelirsem onların eline benim +10 sopayı verip .ötlerine +21 str takı takacam.Boklarını döke döke koşsunlar.Kusura bakmayın ama gerçekler bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

@ chıll

chıll mısın nesın bu forumda en az 500 + post um var sadece benı kızdıranların yaslarının kucuklugune verıp muhattap olmamak ıcın konusuyorum.

sanane ıstedıgım forumda yazarım sen kımsın? aslında tahmın edıyorumda artık senle muhattap olmam neyse.şimdi uza kendı kendı forumun varsa orda ne b*k yıyosan ye !! ...
Sosyal ağlarda paylaş

bi git allah aşkına network uzmanıymısta hepsinin işi buymus yaw biraz yavas sallayin harbiden yavas sallayin oturaklı sallayın. network uzmanı olmayi lvl kasmak sanan tiplerin söylecegi sözler bunlar. bu işte tek bir gercek vardir o da oyunda görünmeyen gmler oyuna neler getirdikleridir...

ha bi de o ske denen arkadas banlanmıs sagda solda ben password reset kurbaniyim diyor tabi tabii
Sosyal ağlarda paylaş

Ske ye gelince ii arkımdır.Ona hak veriom.ii bi duperdir kendisi.Charı silindi.Ama inan diğer şerefsizlerin yanında ske bi melektir.En azından dupe yapınca kendini diil herkesi düşünüordu.Yaptıklarını dağıtıodu.Oyunda item verdiği bi çok oyuncu var.Tanımadığına bile verdi.Bunlardan biride benim.
Sosyal ağlarda paylaş

Gördügüm ss ve arada gecen konusmalara göre cypher heaven clanı ve bi kaç kisinin parmagında donuyor tabi stunerda zamanında bunun kaymagını yemis simdi kuyruk acısıyla ss leri ve arada gecen konusmaları yayınladı. simdi burdan bu sonucta bi oyun diyenlerin ve heaven clanına sesleniyorum adam +60 char yapmak icin (koxp oldugunuda kabul edelim) saatlerini verirken sen sn de char editleyip para kazanıyorsun yada o charın üzerine konuyosun. (itemler içinde geçerli) bu ne kadar oyun olsada gecirdigin zaman oyun deil harcadıgın vakit gercek bu hırsızlıgın daniskası deilmidir kazandıgın para haram deilmidir o paraları yerken vicdanın rahat ediyormu Heaven clanı ve yandaşlarına lanet olsun egonuzu tatmin edin siz bizde lvl np item için aylarca cırpınıp duralım hepinize saygılar sevgiler...
Sosyal ağlarda paylaş

blackfukkametal nickli birisi az once bana pm attı we ingilizce raptorununa noldu +8 e. silindi dedim. aa benımde sılınmıstı dupe değildi gm le konustum ıstedım gerı werdı dedi. sonra tam lafa gırecekken (sanırım mail werip eklememi istiycekti) turkce konus bosuna kasma dedim. ü we ı harflerini kullanarak turk olmadıgını anlatmaaya calıstı yazık zavallı yaratık :) sonrada dıycek bısıyı olmadıgı ıcın bısı yazmadı. bu blackfukkametal cypherda mı areste mı sızın bahsettiğiniz? eğer aresteyse bana rastladı az once o_O
Sosyal ağlarda paylaş

Bu heaven clanında oyundaki bütün pislikler war dupe,np transfer , edit , hack vb tüm bug abuse ler bunlarda bu clandaki herkes aynı tüm o. lar bir araya gelse sizin gibi bi topluluk cıkartamaslar buna canı gönülden inanıyorum bunun üstüne laf diyeninde taa ....
BLACK olsun stuner olsun angel olsun HEPINız aynı b.ksunz BURDA ben hacklemedim dıorsun obur yandanda ben editledim yaptım ettim daha ne olsun..
Sütten cıkmış ak kaşık mısnz.
Stuner sende millet hacklenirken Itemlerini alırken iyiydi
sımdı sende aynı durumdasın. anla bakım SIMDI burada reklam yapma BURada herkez ortaya cıktı ztn
bir arakdaş toplulugu birbirini destekliyor dier yandan emegi ile kasan ALDIGI masanı Cash a yatıran adamların emeklerini alıp show yapıorsunsz. sız oyunda bu ıtemlerle ve bu tür programlarla KRAL olabilrsnz ama real hayatta bir B.K olamassınz.
Sosyal ağlarda paylaş

Tepkisini Koyanlar Stunere sinirlenenler yok sen bana kufur ettin filan millet dıorkı ben databesine girdim ettim
BOSS lar koydum GM hackledim millet o na bakmaz Gelir stuner ben koxpla kastım der ooo sen KOXPla kastın emek yedin vs.vs. Milletin ilgisini cekıor. Hack dupe edit desen ses cıkmaz.. Neden bu ssler başta koyulmadı stuner ozmanlar cıkarın vardı. dimi
SIMDI demek istedigim Çogu kişi cıkar peşinde...
Sosyal ağlarda paylaş

§ 08 Nisan 2006, Cumartesi - 21:37 [ güncelle ] [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

Gördügüm ss ve arada gecen konusmalara göre cypher heaven clanı ve bi kaç kisinin parmagında donuyor tabi stunerda zamanında bunun kaymagını yemis simdi kuyruk acısıyla ss leri ve arada gecen konusmaları yayınladı. simdi burdan bu sonucta bi oyun diyenlerin ve heaven clanına sesleniyorum adam +60 char yapmak icin (koxp oldugunuda kabul edelim) saatlerini verirken sen sn de char editleyip para kazanıyorsun yada o charın üzerine konuyosun. (itemler içinde geçerli) bu ne kadar oyun olsada gecirdigin zaman oyun deil harcadıgın vakit gercek bu hırsızlıgın daniskası deilmidir kazandıgın para haram deilmidir o paraları yerken vicdanın rahat ediyormu Heaven clanı ve yandaşlarına lanet olsun egonuzu tatmin edin siz bizde lvl np item için aylarca cırpınıp duralım hepinize saygılar sevgiler...

Aynısını bi Önceki sayfada solemistim arkadasım benim gibi düsünen baska yok sanıyodum demekki beni anlayan ve benim gibi düsünenler varmıs saol..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...