Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cypherda neler dönüyor...

Stuner_Cypher

Öne çıkan mesajlar

Sözüm meclisten dışarı bir söz vardır arkadaşlar.
"XXX xxxün davası olmaz."

Siz hala neyin tartışmasını yapıyorsunuz.
Benim değerli 1 tane unique itemim var o da Glass Belt

+2 Iron neclacem olmadı
+8 dual shard ım olmadı
+9 chitin shell set im olmadı
rol /elf belt/RE/elf metalim olmadı.
Yine de kesebiliyorum kendi çağımda bişeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

ben satış içinde dahil mercant acmadım. yalan konuşuyorsun 1 tane +1 re harıcinde bütün takılarım +0 şunuda unutma ben insanları tehdit etmem tabiki üzlürsün bu kafayla gidersne önüne gelene küfür ve tehdit et.ha diyecek bişeyin varsa vereyim telimi konuşalım.
Sosyal ağlarda paylaş

yalanın ortaya çıkacak yarın akşam eve gidince SS i ekliyorum .

oyuna gir time2die a pm at şu charını veridğin arkadaşa deki stuner seni kızartınca durup greeting attınmı?
sana yes dicek sonra deki stuner +6 de küpesini merch edince sen ne merchledin?
+2 rogue earing dicek
ondan sonra ona deki
"yahu sen ne mal adamsın"

:)
Sosyal ağlarda paylaş

hala anlamadın demi amacım senle tartışmak değil. sen hala kendini bir şey zaneden ama hiç bir şey olmayan zavalısın.gercekten üzülmüştüm ama charına hacklendiğine ama pekte üzülücek taraf yok ne ekersen onu bicersin.angelin +8 ms sine cöktüm diyen sendin sana tek bir kelime etmedik ozman.sen ms vermiyeceksin e tamam kardeşim hakındır alıp gitmi diyecektik sana. tabiki sana laf sölenecek. neyse seninle konuştukca olay uzayacak. varsa söyleyecen bişey telinimi vereyim özelden atta msj oke.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Stuner_Cypher
pati § 08 Nisan 2006, Cumartesi - 16:28 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

adam önümde +2 RE merchliyo SS i de var inkar edio haal ekleyince yarın photoshop derse şaşmıcam

adamın +2 RE merch lemesi senin 70lvl charının geri gelmesini sağlıyorsa , yada bu adamları iyice yerin dibine gömmeni sağlıyorsa ok devam et..

ama nafile çırpınışlar bunlar,,
Sosyal ağlarda paylaş

ya abi bu topicde hiç kimse oturup da bi yerleriyle terleyipde oynayan oyuncu değil.
Kosptan bahsediyorum.
Stuner elle mi kastı yada HeaveN masummu ?
Burda stuner heaven'a bağrıp cağrıyo partysine giremeyenler stuner'a..

Adama adilik yapılmış.Kendini haklı çıkarmaya çalışıyo haklıdır ama niye yapıyo ki ?
Burda chat yapacağına kol support'a ulaşmayı çalışması daha mantıklı..

Tek çare rollback

Not: Bende masum değilim.

[ Mesaj 08 Nisan 2006, Cumartesi - 16:40 tarihinde, DaggerInTheNight tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...