Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

intaar esiine gelmek

Dela

Öne çıkan mesajlar

mesela az once 2 saattir cozmeye calistigim accounting odevimi save etmeden salak gibi donanim bolumune bakip orda yok efendim 60 hz monitorler goz yoruyomus falan diye biseyler okudum.

ustune ustunuze afiyet 64 mb paylastirdigim ekran karti ramini 32 olarak kisiverdim, umugunu sıktıgım ekran kartim ise intikami alarak odevimi yuttu.

lanet olsun, =((

toshiba giveth, toshiba taketh away =(

[ Mesaj 08 Nisan 2006, Cumartesi - 01:24 tarihinde, Dela tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

gecen sene, üzerinde bir sene calismamiz gereken dönem ödevinin birazcik asmisi olan procemi, son güne biraktigim icin, son günde yazmaya koyuldum. tam bitirmistim ki pc sapitti ve 20 sayfa bosa gitmisti. aman tanrisa , hic o kadar büyük bir sinir krizi gecirdigimi hatirlamiyorum. sunuma gitmeyecektim nerdeyse.
ama iyi oldu, sizlayan ezik vicdanim bir daha isini son güne birakmicaksin sevgili vanil diyerek döt etti beni, ben de peki diyebildim sadece=) neyse sonunda internet cafeye gidip hepsini bastan yazmistim cabuk cabuk, typolarnan beraber.

[ Mesaj 08 Nisan 2006, Cumartesi - 22:45 tarihinde, vaniLLe tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...