Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kurt Kapanı(Wolf Creek)

ultraaa

Öne çıkan mesajlar

Ben de sevmedim, böyle çok film var.
Ayrıca illa ki bu filme gidecekseniz, gazetelerde şurda burda konusunu okumayın, filmin hemen hemen yarısını anlatıyorlar, çünkü filmin ilk yarısı çok yavan, adamlar utanmasa Blair Cadısı gibi birer el kamerası alıp öyle çekeceklermiş, belgesel gibi bir ilk yarısı var filmin.
Eğer bu aralar bir korku filmine gitmeyi düşünüyorsanız sıkın dişinizi, yakında "The Descent/Cehenneme Bir Adım" geliyor. Tadına vara vara bir korku filmi izleyin. Hele de sık sık değil de arada sırada korku filmi izleyen o "korkak"lardansanız, bu film işte o arada sırada izleyip "izlediğime değdi" diyeceğiniz filmlerden. Haberiniz olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

yarısında çıktım, sonuna kadar izleyen biri, *adam uyanıp arabaya silah sıktıktan ve kızlar kaçamadıktan sonra* ne olduğunu yazabilir mi??--ÖM atablr mi? merak ettim, ayrıntılı yazsın yazan ltfnnn:D

[ Mesaj 08 Nisan 2006, Cumartesi - 21:25 tarihinde, MaUWw tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ya film çok gerçekçi, ayrıca kan gövdeyi götürüo.
işkence var, yarısında da girdim ama anında çıktım yani... anlatım ve oyunculuk açısından iyi bi film ama olay kötü.
ve hafızandan çıkarmak için uğraşman gerekio.
ilk yarının sonunda başlıo ztn hikaye.
başlarında korkuya dair bi şey yok...

[ Mesaj 08 Nisan 2006, Cumartesi - 21:45 tarihinde, MaUWw tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ya film çok gerçekçi, ayrıca kan gövdeyi götürüo.
işkence var, yarısında da girdim ama anında çıktım yani... anlatım ve oyunculuk açısından iyi bi film ama olay kötü.
ve hafızandan çıkarmak için uğraşman gerekio.
ilk yarının sonunda başlıo ztn hikaye.
başlarında korkuya dair bi şey yok...

Film gerçekçi derken zaten gerçek hikayeye dayanıyor da kan gövdeyi falan götürmüyor korkunç da değil,sadece yabancılara güvenmicen kardeşim işte deyip çıkıyosun
Sosyal ağlarda paylaş

• 13 yıl sonra ...

Filmi güzeldi ya yani çok daha güzel yapılabilirmiş  puan olarak 6.5/10 verirdim bende ama insanı etkiliyor gerçekten. En azından Avustralya'da baya meşhur. Her yabancıyı korkutmak için izletirlerdi heh ama şu köylü, kötü adam karakteri cok iyi oturmuş. Aksan , hareket ,tavır tipik taşralı Avustralyalı.    

Ben böyle çaresiz kalınan korku filmlerini seviyorum.  The Thing,shining gibi

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...