Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

meydan boş

indream

Öne çıkan mesajlar

Dün ARES czde humanlardan sonu _tr olan 2 archer
(plate giyili)
ve yine bir Türkçe nick daha 3 kişi koşarak 5 5 ok atıyordu.

Ss aldım frapsı açtım karus town arkasındalardı sinirimden ve videoya kaydetmek için defalarca yanlarında atak yapmadan koşa koşa öldüm
gayet güzel 5 5 okları uzaktan koşarak atan archerlardan yerken videomu ve ssleri tamamladım.

Bugün akşam lunarda human town duvarı arkasından 5 5 okları yerken de 30 a yakın ss aldım yine dünkü _tr li 2 it den biri vardı koxpsini açmış np kasıyordu ve farklı 1 kişi.

Ve bunlar gibi son 2 günde 10larca it...

Saat 22:00~ ares1 cz
crocodile_tr nickli it fluppy (veya flummy) nickli bp ve ::sarhos:: nickli bp de yanındayken
glitch ile dakikalarca kovaladı etraflarında büyük bir çember çizerek 73 heal ve mana pot bitene kadar kaçtım potların hepsi bitince sağolsun annesinin mesleği kötü assasianı uyaracağına bana duf maline vesaire ne varsa attı ve öldürdü sinir harbini siz düşünün.

Resim ve videolarda herşey apaçık ortada idi güzel bir albüm olacaktı ki !

1 assasianı kovalarken arkamda olduğu halde birden önüme geçen siege_tr nickli karusunda glitch ile benden geride başladığı yarışı TEK AYAK İLE KOŞARAK benden önce bitiridiğini gördüm humana atak yapmadım zaten acınacak durumda idi it e trade atarım dedim yetişmek ne mümkün,
neyse yine ss aldım.

Resimleri videoları tek tek klasörledim upload etmeden önce ko4life knightonline vesaire forumları kurcaladım ve peşinden tüm resim ve videoları sildim.

Son günlerde ne gm ne bilmemkim karışmıyor bunlara e meydan boşken elemanlar da takılıyor.

Birazdan daralıp koxp satın aldıkdan sonra 5li ok atarak cz de koşmayı düşünüyorum ki eminim yanından geçtiğim bir tane human bile ayakta kalmayacak np isteyen pm atsın :)
Sosyal ağlarda paylaş

O arkadaş benim clanımda indream..bence it uğursuz köpek diceğinden de büyük biri...
Charla tam 4 kişi oynuyor..Asıl Sahibi zeynel isimli abimiz..ötekiler ise cafeden çocuklar.bu Veletlerin içinde hele bi fırlama var ki 13 yaşında bu işi yapan kesin odur..bazen party kuruyorum clanca,çocuk clandaki asaslarla yarışıyor bakın sizi nasıl geçiyorum falan flan diye..yapma desende çocuk yani yapcak bişey yok..ama Kulağını çektim merak etme..yaptığı tabikide doğru değil, yanlış..Savunulmazda..Oyunun kuralı böyle..
ama Senin Bu yanlışı anlatış tarzında yanlış..
Düzgünce söyleyebilirsin..''Yorum yok..Ayıp''Glitch diye başlıklar açabilrdin,ama neyse dikkat ediyorum da Murtazanın yazdıklarını okuyorum Forumda En küçük küfür belirten kelimeler dahi yasakken,
Sen her konuda verdiğin cevaplarda ve açtığın konular şimdi söylememe gerek yok,Sırf küfür,Hakaret vsvsvs laflar ediyorsun bunun sebebi ne?Realde çok sinirlisinde burdamı deŞarj oluyorsun??
İt DEdiğin adam baban yaşında emin ol..
Laflarına dikkat et konuyu büyütme..
Not = Uyarın içinde Sağol..hallettik...

SrLanceloT LvL=64 BloodBrothersS
Sosyal ağlarda paylaş

O arkadaş benim clanımda indream..bence it uğursuz köpek diceğinden de büyük biri...
Charla tam 4 kişi oynuyor..Asıl Sahibi zeynel isimli abimiz..ötekiler ise cafeden çocuklar.bu Veletlerin içinde hele bi fırlama var ki 13 yaşında bu işi yapan kesin odur..bazen party kuruyorum clanca,çocuk clandaki asaslarla yarışıyor bakın sizi nasıl geçiyorum falan flan diye..yapma desende çocuk yani yapcak bişey yok..ama Kulağını çektim merak etme..yaptığı tabikide doğru değil, yanlış..Savunulmazda..Oyunun kuralı böyle..
ama Senin Bu yanlışı anlatış tarzında yanlış..
Düzgünce söyleyebilirsin..''Yorum yok..Ayıp''Glitch diye başlıklar açabilrdin,ama neyse dikkat ediyorum da Murtazanın yazdıklarını okuyorum Forumda En küçük küfür belirten kelimeler dahi yasakken,
Sen her konuda verdiğin cevaplarda ve açtığın konular şimdi söylememe gerek yok,Sırf küfür,Hakaret vsvsvs laflar ediyorsun bunun sebebi ne?Realde çok sinirlisinde burdamı deŞarj oluyorsun??
İt DEdiğin adam baban yaşında emin ol..
Laflarına dikkat et konuyu büyütme..
Not = Uyarın içinde Sağol..hallettik...

SrLanceloT LvL=64 BloodBrothersS
Sosyal ağlarda paylaş

akıllı konuş lan ne o onun bunun çocuğu filan açtırma ağzımı burda şimdi!!!

bu ne ya savaş meydanına çevirdiniz..ipini Koparan Terbiyesiz gelmiş buraya..belliki seviyesizsin tartışmaya girmeye gerek yok senle.Canın küfür istiyorsa SrLanceloT pm at genelde a1..

istediğin kadar atışırız burası yeri değil GErzeklik yapmayın!...
Biz insanca cevap veriyoruz uyardığın için sağol diyoruz adamın lafına bak malmıasın nesin lan gece vakti sövdürcen şimdi bana..Sütün kaynadı içte uyu hadi...
Sosyal ağlarda paylaş

koray 2 3 mesaj arayla şunları yazmış :
said:
Murtazanın yazdıklarını okuyorum Forumda En küçük küfür belirten kelimeler dahi yasakken,

said:
akıllı konuş lan ne o onun bunun çocuğu filan açtırma ağzımı burda şimdi!!!

--

Koray'ın yazdıklarından ne kadar süper biri olduğunu anlıyoruz...
Cevap yazmama luzum yok çekilen kulak için sağol koray sen iyi birisin gm olmalısın.

Bu arada
www.koxp.net/forum adresine girip bir üyelik alın ve forumları gezin (Türkçe forumları) o forumda mesaj yazan hilecilerden şikayetçiyim haha süper.

[ Mesaj 09 Nisan 2006, Pazar - 01:11 tarihinde, indream tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ben gayet sakin relaxken canım benim..
Kalkıpta o adam onu söylerse bende onu söylerim..
Ya indream söylesene benim senle bi sorunum varmı?
''yok'' ee o zaman ben neden sna kalkıpta tersleneyim?
Ayrıca yazdıklarımda hiç bişey yok abartma

O adam öyle laf söylerse bende öyle karşılık veririm..
Yapmayın ya işte bu oyunu çirkinleştiren bunlar..
Ben sana diyorum ki uyardığın için tşk.ler ama it filan deme ayıp diyorum yani yanlış olan bumu arkadaşlar?baba bunu söyleyin?ne demem gerekirdi?''yalan söyleme lan defol hadi sen kimsin vsvsv diyemi yaklaşsaydım?
yukarı tükürsem bıyık,Aşağı tükürsem sakal yapmayın arkadaşlar..
Ben kibar olalım kimseyi kırmayalım diyoruz üstüne tşk.ediyoruz ama haksız olan biziz LOOLL yaaaaaaaa!!
Sosyal ağlarda paylaş

Onu diyorum bende
İçme şunu CristianoKoray dokunuyor sana saçma saçma cümleler kuruyon amacını çıkaramadım.

[spo]Bu arada 15mb civarı resim, 80 100mb arası videoyu sorunsuz olarak kurtardım server server online gm aradım ve bula bula Mahinayı buldum. anlattım, sonuna kadar dinledi cevapladı resim ve videoları upload edip linkini kişisel mailine göndermemi istedi.
Hayırlısı bakalım.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

monsterkill 3gün banlandı 1 ay banlı kaldı xD

ayrica bu glitching denen olay gercekten cok rahatsiz edici arkanda 5 tane sin glitchint+illision+malice+parasite+massive yanindaki priest sagolsun allah ne verdiyse atıyo =D alıp alacaklari 50np en basta F_A_V_O_r_i denen mal birde dontcryforme gibi bişi var neyse gereksizler işte oyunda =P
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşın yazdığını aynen kopyalıyorum...

daha sakin:
Az önce
daha sakin:
"sol elini kaldırıp uzakdan ok atarak, aynı damageleri seri şekilde veren biri vardı"
Bilmiyorum:
Archerdır, her archer macrocu değildir bokunu çıkarma lan.
daha sakin:
yo macrocu değildi lan tekli ok atıyordu zaten
Bilmiyorum:
e?
daha sakin:
ama elinde dual mirageler ile.

[spo]Araştırdım,
koxp veya kospdaki skill record bokuyla elimizde ok varken skill kaydediyormuşuz, sonra reskill yapıyor daggerlarımızı elimize alıyor ve daggerlar ile de koxp sayesinde ok atabiliyormuşuz.

[ Kapat ]
[ Kapat ]
[ Kapat ]
[/spo]

Haydi pk yapalım.

[ Mesaj 09 Nisan 2006, Pazar - 02:41 tarihinde, indream tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...