Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Test Serverındaki expler normal server geçince aynı kalıyor? :S

KosPer

Öne çıkan mesajlar

Dear Knight Online Community,

Do you want to transfer your XP from the PunkBuster Test Server back to your home server’s character? Now you can!

For a limited time only, we are accepting registrations through the Power Up Store to participate in the ultra PunkBuster test.

To register your character to be copied over, open the Power Up Store in-game and click on Test Server Signup on the upper left.

Registration will start at 12 Midnight PST tonight.

PunkBuster Test Server offers 1,000% XP INCREASE!

Characters will be copied over to the PunkBuster Test Server with the experience set to 0.

During Friday 8 AM PST (GMT -8), any experience gained from 8 AM PST until 9 AM PST will be SAVED and COPIED back to your live character next Server Maintenance.

The first 1,500 people to be able to log into the Test Server at 8 AM PST will be able to participate in this ultra test.

Only EXPERIENCE will be copied back to your main live character.

Click here to download PunkBuster Open Beta

So what are you waiting for? Register now and earn a chance to get amazing XP!
Sosyal ağlarda paylaş

Bildiğim kadarı ile power up store dan sign up oluyorsunuz... Sonra beta'yı indiriyorsunuz ve o beta ile oyuna giriyorsunuz.. 1 saat için kestiğin her yaratıktan %1000 exp geliyo yani bi harpy den 21k geliyosa 21Milyon exp geliyo olması lazım.. Orda kastığınız lvl bikaç gün içinde kendi orjinal charınıza yükleniyor.. Yani örneğin 59 lvl adam orda 63 oluyosa kendi charınızda da aynı olacak :)
Sosyal ağlarda paylaş

Cahil kalmış olmayalım ama betayı nereden indirdiğimiz ile ilgili bir bilgi rica etsem :) Teşekkür ederim.. Tarafımdan düzeltme Siteye girdiğimde beta downloadı gördüm. Sabah mahmurluğundan olsa gerek dikkat etmemişim. Teşekkür ederim :)

[ Mesaj 07 Nisan 2006, Cuma - 12:22 tarihinde, fantiagra tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Characters will be copied over to the PunkBuster Test Server with the experience set to 0.
yanı anladıgım kadarıyla su an kı nıckınız ama ne ıtem nede lvl olarak kayıtlı olmayacagız oraya.Dusunsenıze 5 tane 65+ mage aoe rawen harpy *1000 ex .pffffff.0 ex le baslanacak ve her yaratıktan 1000 % ex gelcek 1 saat ıcınde tahmınım en fazla o da en fazla 10 m ex. alınır.sonradan esas oynadıgınız server dakı charınıza kopyalanacak ex ler.
Sosyal ağlarda paylaş

ya lvl 1 den baslancaksa 1 saat ıcınde nasıl harpy kesılcek :)

o kısmı bende okudum ama benım anladıgım su :

lvl 65 %0,00 olarak baslancak yanı 0 exp ile. we burada alınan toplam exp ana serverdakı cara aktarılcak dıye dusunuyprum ben. cunku karakterınız kopyalanacaktır dıyor. event warlardada boyle degılmı ? oradada lvl 65 ile gırıorum servera.

test server ıcın hiç bişi den cekınmıolar. gecen gun servera gırenlere kc wercez dedıler. 1 dkk serverda kaldım 250 kc werdiler 104 kişiye
Sosyal ağlarda paylaş

orda da koxp dan yer bulamayız kasacak :)onları banlayana kadar event bıter.
bide su koxp la kasma olayı zannedıyorum ares dıze ve x de yok .beramus da vardı , cypher da apos lar spıke ozledı golem ler nova ozledı düşün gerısı , olympıa da kacamak kullanıyolar , yenı server da durum ne bılmıyorum.onun ıcın ıntıkam olamaz :) sadece cypher ıcın bır event yapmaları lazım.
bide adam koxp la 70 olsa ne olur 2 ay da charı oynamayı öğrenecek.

[ Mesaj 07 Nisan 2006, Cuma - 15:30 tarihinde, ange tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...