Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oy verme işlemi başladı işte king adayları....

Synergenx

Öne çıkan mesajlar

said:
Aeneisf demiş ki ;
favorim F9DeviL..
ßen ve clanim ona oy vereceğiz

İşte bizim türk milletimiz adamlar forumlarında türklere ağza alınmıcak hakaretler ederler bizim türk userlarımız gene F9 gene F9... Adamlar milletimize küfreder biz adamlara gene "Kralım" deriz....Adamlar resmen küfrediyo bizde üstüne para veriyoruz daha çok edin die bu lafla bağlantılı.. Ben bir türk adayının King olmasını isterim Barbaross,Bilinc,Cherkes felan farketmez yeterki türk olsun.. Unutmayın atalarımız ne demiş "Türk'ün türkten başka dostu yoktur" Umarım anlayanlar anlamıştır... Saygılar...
Sosyal ağlarda paylaş

§ 07 Nisan 2006, Cuma - 20:03 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

kesinlikle st_luicipierro olsun derim digerleri zaten en bastan beri aday ama hala alamadı bana bu sefer st alır gibi gelyo oylar st_luicipierro ye :D --------------------------------------------------------------------------------

bu dedigin adam insanları partiye alıp golemlere ceken 4 tas bastıran adam degılmı yapmayın etmeyın
Sosyal ağlarda paylaş

Dediginiz gibi olsun .yinede F9 dan iyidir Bence en iyisi ama neyse.Ben ordaki adaylardan herhangi birine pm attıgımda hic bi zaman cvp alamadım F9 bazen veryo st hemşerim olur zaten oyundada muhabbetimiz iyi bence st olsun ister yeni ister eski turesin kardeşim .
Sosyal ağlarda paylaş

ya st_luci nin yaptıgı apos partıye tw yada golem cekmekten kotu seekten mılletı alıp yatırıyor ve bundan haz alıyor forumda bunları lanetlerken sımdı bu kral olsun ıyıdır demek nasıl bısey humanlarda mılletın lanet okudugu bırı sırf onun yuzunden turklerı sevmıyen yabancılar var sımdı onu kral adayı gostermek bıle yada savunmak bıle bence yanlıs..
Sosyal ağlarda paylaş

İnşallah diyorum bilinc,Barbaross veya cherkes'ten birisi olur Kral.. Az önce baktımda F9devil kafayı almıştı inş. seçilmez.. Abi oyundaki noob diye tasfir ettiğimiz türk grubu F9devil'a veriyo oyları.. Neyin ne olduğunu bilmeden F9devil'a oy veriyolar bunun önüne geçmek lazım bence
Sosyal ağlarda paylaş

Aeneisf demiş ki ;
favorim F9DeviL..
ßen ve clanim ona oy vereceğiz

İşte bizim türk milletimiz adamlar forumlarında türklere ağza alınmıcak hakaretler ederler bizim türk userlarımız gene F9 gene F9... Adamlar milletimize küfreder biz adamlara gene "Kralım" deriz....Adamlar resmen küfrediyo bizde üstüne para veriyoruz daha çok edin die bu lafla bağlantılı.. Ben bir türk adayının King olmasını isterim Barbaross,Bilinc,Cherkes felan farketmez yeterki türk olsun.. Unutmayın atalarımız ne demiş "Türk'ün türkten başka dostu yoktur" Umarım anlayanlar anlamıştır... Saygılar...

--------------------------------------------------------------------------------
THE MOST HATED WARRIOR ON ARES!

Kral Türk olsa ne olacak olmasa ne olacak!..
Madem Bu kadar milliyetcisin Türk olmayan adamlarla ne muhattab ol ne clanlarına gir ne de Partilerinde buLun!..
Ne de bu gavurların oyununu oyna..
iMZANA bak.. dediğin Laflara bak...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...