Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkish Power

DarkShines

Öne çıkan mesajlar

Bunuda Yeni Öğrendim Sizinle Pylaşmak İstedim..
Sakın Bana Gavurlar İlk şunu yaptı bunu yaptı demeyin ...
Ne Çıkarsa Türkden Çıkar ....
Turkish Power Boi lerin dedi gibi
"Madem Türksün Göster Ürksün"
Bende Diorumki
"Türk Gördünmü Kaç"
"Türk Gördünmü Ürk Konuşma.. "

Neyse Olay Resimde Gözüktü Gibi

Ama Anlamıcak Olan İnsanlara Anlamaları için Detaylı Bilgi :

Seeking Party Açtınızda Size bi mage party atar
kendisi transformasyon scroll kullandı gibi gollemlerin arasına tpler....
Ve %5 kaybedersiniz .....

Allah Akıl Fikir Verisn ...

Birde Böle Tiplerden 1-2 örnek bana versin ...

[ Mesaj 07 Nisan 2006, Cuma - 00:21 tarihinde, DarkShines tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

derdinizi forumlarda anlatıp birazda destek görürseniz. k2 bir şey yapmaz herhalde. Alt tarafı heal de ilgili kod satırlarını kopyalayıp tp nin altına yapıştırır.

Önemli olan dikkat çekmek, güzelce yazıp tepki alıp bi sinerji yaratabilirsiniz :P
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de geçenlerde bu konuyla ilgili birşeyler yazmıştım ama boşuna yazma. Türk milleti koca kafalıdır. Kafası KOSP,Dupe,Tradespawn,KS,Loot alacak kişiye parti atıp itemini çalma,küfür etme, Ha bir de öyle parti atıp milleti goleme çekip öldürmekten başka hiçbirşeye çalışmaz bu oyunda. Sana şimdiden geçmiş olsun.

[ Mesaj 07 Nisan 2006, Cuma - 07:20 tarihinde, Miss_debuffer tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

geçen bi cafeye gittim baktım cocuk knight oynuyo durdum izledim 2 dk :)
baktım cocuk kecon olmus harpylerde partye adam alıp cekip öldürüyo...Durdum bişi demedim ilk başta sonra baktım bir sürü kişi yatırmıs.Kalktım cocuga dedim sen ne yapmaya calısıyosun die..Cocuk dedi abi humanları sevmiyorum..orcum ben :)) humanlardan nefret ediyorum..dedim ha human ha orc yanı kişi deyilmiyiz onun yerinde sen olsan ne yapardım dedim..bende dayanamadım cocugun pc ye alt+F4 cektim :)
dedim bi daha görürsem döverim :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Miss_debuffer

Ben de geçenlerde bu konuyla ilgili birşeyler yazmıştım ama boşuna yazma. Türk milleti koca kafalıdır. Kafası KOSP,Dupe,Tradespawn,KS,Loot alacak kişiye parti atıp itemini çalma,küfür etme, Ha bir de öyle parti atıp milleti goleme çekip öldürmekten başka hiçbirşeye çalışmaz bu oyunda. Sana şimdiden geçmiş olsun.

ya harbiden dedin gibi bu saydıkların özel türk santı olarak ko da tarihe geççek neyse charım 59 lvl / %55

60 veya 62 yapıp satcam direk ondan sonra ise deik ko yu silcem cok mutlu olcam darısı herkesin başına xD
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mademki türklerden neret ediyosun o zaman hade bb sana gavurlar baksın sana

Çocuk musun yoksa saf mısın belli değil. KO nun resmi forumlarına bi girip bakarmısın Türklerle ne kadar dalga geçiliyor ne kadar aşağılanıyor.

İki kelime ingilizce biliyorsan gir de bak.

http://forum.knightonlineworld.com/viewtopic.php?t=33675

http://www.insultmonger.com/swearing/turkish.htm

adamlar oyunda ettiğiniz küfürleri tercüme eden site yapmışlar.
Sizin gibiler yüzünden aşağılandığımız yetti yahu. Tek kelime ingilizce bilmeden mal gibi oynayın oyununuzu. TP leyin milleti goleme çalın çırpın dupeleyin.

GAVUR DEDİĞİNİZ DE İNSAN. SİZDEN DAHA İNSAN.

[ Mesaj 07 Nisan 2006, Cuma - 13:39 tarihinde, Miss_debuffer tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...