Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adamlıkta ßi Yere Kadar..

KILIC

Öne çıkan mesajlar

Az Once DC Oldum.. Oyuna Girdigimde Sadece 3 - 4 Parca Kalan HClass Itemlerimin Ortadan Kaybolmus Oldugunu Gördüm.. ( Periyodik Her Gece Sifremi Resetlerim.. )

Madem ßu Oyunda Herkesin Siki Adabıyla Oynayana Kalkıyo.. ßakalım ßundan Sonra ßeni Kim Engellicek.. Adamlıksa Adamlık ßi Yere Kadar.. Yeterse Yeter.. ßundan Sonra ßende Karaktersizim.. ßende Şerefsizim.. ßakalım Nolucak...
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadasina Kasmasi icin itemlerini veriyosun.. adam itemleri dupeliyo.. wipede legal oldugunu sandigin itemlerin siliniyo.. cafede bilgisayarinda oturan musterin.. versene abi bi bakcam dio.. musterilerle ilgilenirken ortadan kayboluyo.. 0 dan alip adam yerine koyup giydirdigin eline silah verdigin adam.. master olunca itemlerini alip baska clana gecior.. gelip sana kufur edior.. ks yapior.. sikerim boyle adaleti bugune kadar oyun sonucta demistim.. bundan sonra bende illegailm.. banlamazlarsa a.k
Sosyal ağlarda paylaş

walla aynen katılıorum kılıc bu gune kadar ne dupe yaptım nede baska bisi ama bakıorum yalaka olmadan data base veya keyloger yollıyıp elalemı hacklemden haksız yere bişileri yapıp adam olmadan dupe yapmadan bu oyunda hıc bısı olunmuyo hyer yer .... çocu kaynıo bende bu günden sonra nasıl dupe yapıldını orencem koxp kullanrak lvl kascam cz ye veya savasdfa np kasmayı dusunmuorum ...

ama dupe ve koxp artık kullancam

dupe nasıl yapıldını bılen warsa pm me xD
Sosyal ağlarda paylaş

tabi ego tatmin icin oynuorsan orası ayrı acıkca söyliyim ben koxp ta yapıorum dupede hiçte hacklenince buralara gelip sikayet etmiorum madem bu oyunu oynuorsun katlanıcaksın sana kimse dupe yapma diyen yok yada koxp yapma oyunun % 99 u koxp kullanıor ve % 50 side dupe yapıor geri kalanıda bilmediği icin yöntemini yapamıor bilseler onlarda yapıcaklar...
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...