Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Your login interface files are corrup. Please Reinstall the game" :/

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

gaue.xlm gibi bi olay vardı ( ismini tam hatırlayamıyorum) onun son versiyonunu addonsa attığında düzeliyordu ben öyle yapıyordum. Tecnichal forumlarında bulabilirsin sanırım WoW un ben hep oradan buluyordum. Ama ileride sorun çıakrtır en temizi re install her patch de uraşırsın öyle yoksa.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben böle sorunlar için addonn dosyamın orjinal halini bi yerde saklıyorum, bişi oldumu şuankini silip onu koyuyorum sonra addonları tekrar kuruyorum. zaten wowun 4,5 gblik mi ne kısmını data dosyası kaplıo. bi de patchler var tabi. yani ben şöle yapıyorum data hariç işte interface olsun patchler olsun felan yedekliyorum. bilmiyorum herkesde öle mi ama, ben wowu şubat 2005 de yükledim benim desktopa, haziranda bi kaç hardware yükseltmesi yaptım, sonra ağustosda laptop alınca lan'dan laptopa attım wowu, aralık ayında laptop'a format attım ama atmadan önce bütün hdd yi 5 dvdye yükledim ve wow'u 3 parça halinde yedekledim :D sonra aynı dosyaları tekrar geri koydum aynı şekilde. yani 1 yıl 40 gündür felan oyun yüklü bende, ne sildim, ne tekrar yükledim ne bişi yaptım, herşey ilk günkü gibi duruo. addonları bile sadece 3 (1'ini yeni bi addonlar denemek için, 2'sini de lanet blizz'in patchleri yüzünden) defa tekrardan kurdum :) maşallah diyim, nazar deymesin. ya bunu da şey için annattım, böle herkes hemen bozuluo gibi görüo wow'u, ama kullanıldı mı 400 gün bile gidio :P (bu arada wow'u bozulmuş arkadaşlar üstüne alınmasın "bu adam bize laf çarpıtıo" diye) hadi iyi oyunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...