Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Terbiyesizlik olurda Bu kadar mı olur!!! PES

Cherkes

Öne çıkan mesajlar

[spo][/spo]

Sağdece Dts de boss arıyodum ;baktım 1 Dark mare i 1 warior 4 healer 1mage 1 rouge kesmeye çalışıolar komiğime gitti bende lol dedim ve işte başıma gelenler...

Bende bu kadar küfür Yedikten sonra bunun yanlarına kar kalmaması gerektiğini düşündüm ve bi DarkMare çektim Direk Escape attılar.. Sonra Bunları server Server kovaladım Wariorlarını (beni arenaya Çağıran Sonra da gelemeyen Ezik) i kere öldürdüm... 1 Saat boyunca 1 tane Bile Dm kesemediler...

Eğer bütün konuşmaları okursanız ben sağdece 2 laf ettim :D

Ama son söyledğim laf yeterli sanırım:

''Suç sizde değil Sizi doğuranda''

Yani şöyle de denebilir :

'' Çocuğunun olması ile Anne veya Baba olmazsın''

Bu arkadaşlara da Anneleri babaları Ahlak terbiye haysiyet şefer namus gibi kavramları öğretmemişler.

Şimdi diyceksiniz ki bunlar çocuk Adama yaşınıda sordum 21 dedi...
Ama akıl yaşı 6 yaşında ki çocukla bir bu bir gerçek...(Clan liderlerinden bahsediyorum)

Clanın İsmi WTF

Liderleri: LeonaS

Bu tür oyuncuların Teşhir edilmesinden yanayım

Saygılar...

Sosyal ağlarda paylaş

lol deyınce ne oluyor anlamadık bızde baska cumle kelıme bılmezmısın lol bana desen bende yapardım dm cekmeler fılan o kelımeye gıcık oluyoruz turkler olarak ozentı bı kelıme ayrıca...
lvl ım yuksek ustum guzel etıketım lol derım... madem dersın cevabıda yersın...
Sosyal ağlarda paylaş

Haksızsın. sana lol to lol yapmışlar. Adam sana bb demiş diğeri de kibarca uza demiş sen orda efelenmişsin. Velhasıl küfürleri hak etmişsin, zaten küfürleri 11 yaşındaki veledlerden yemişsin belli tarzlarından iice küçük düşmüşsün. Artı kendi haksızlığını kendi koyduğun SS ile belgelemişsin. Bende bu konu başlığına ve içeriğine lol diorum.

[spo]lol[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

eğer tek heal ve tek warior dm kesemiorsaniz kesmeyin kardeşim... ezik misiniz nesiniz alla alla.. hatta shell i +8 glavesi olmayan dolasmasin serverda.. ne işi var böyle eziklerin.. 45641 kişi dm mi keser... lol hakkaten... en iyisi böyle eziklere dm kestirmemek, 1 saat boyunca server server kovalamak.... en iyisini yapmissin cherkes... benim de senin gibi shellerim olsa +8 glavem olsa, hiçbir eziğe göz açtirmazdim....

[spo]lol[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

gerçekten biri banada gelip öyle dese kolay kolay küfür etmem ama burda gerçekten ezikgin ta kendisi sensin....
Burda oturup 2 dk düşünmen lasım önceden ben burlar gibi deyilmiydim..Bana göre Senin oynadıgın Car senın deyil bi arkadasından almıssın Lvl yüksekken devam etmişsin..Eger sen kassaydın böyle bişi yapmazdın..Bana göre küfürleri hak etmişsin..onlara LOL deyil ASIL sana LOL........

dipnot : yüzsüzlükle ana baba karıstırmıssın..
Sosyal ağlarda paylaş

İyi günler Konuda adı geçenlerden biriyim ve WTF clanın ın lideriyim...

1- ) Yaşım 26 ve clanda hiç üyem -20 değil...
2 -) Düpe yapmıyoruz Para ile item almıyoruz..DM den item çıkarmaya çalışıyoruz...Clanın memberlarının giyinmesi için..
3 -) Edit char yok..
4- ) Bu clan cafe clan ve en az 10 seneden beri arkadaşız..
5-) LoL un bana anlamını soran Cherkes arkadaşıma Sadece şunu söledim STFU....
6- ) LVL 61 Bir Warrior un Eslantta DM kesmesi Arkadaşımızın zoruna gittiki geldiği gibi kolay gelsin yerine LOL dedi.
7-) Eğer birini kesmek istiyosan gel beni kes Arenada egolarını tatmin Et ( lvl 65 Mage ) Leonas
8 -) O küfürleri sonuna kadar hakettiğini düşünüyorum...
Gerekirse kim olursa olsun gene ben dahil clanımdaki herkes sana küfür edecektir..
9-) Ben birisi boss keserken lol demiyorum ...Kolay gelsin diyorum...Buna sende dahilsin...
10 -)Senin Lol dediğin arkadaş 4 priestla değil 3 priestla kesiyodu ve 2 heal wardı..
11 -) Senden önce de 546465685346 adet annesi güzel arkadaşda bize DM çekiyodu...Bunu anlamıyorum..Cz de Orclar rahat bırakmaz Eslantda Annesi güzeller ne bulursa çeker Trade atar ..Yani lvl 61 +7 chitinleri ve +8 STR takımı ve +8/ 80 glavesi olan bi warrior DM kesmesi bu kadar mı zoruna gidiyor.....
12-) Bu [b]LOL
kelimesi bişey keserken Kim derse desin yemin ediyorum
ağza alınmayacak en büyük küfürleri edecem...

Daha da Bu konuda yorum yapmayacağım..

[ Mesaj 06 Nisan 2006, Perşembe - 12:57 tarihinde, AeneisF tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...