Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TROL KING DROPU (KACA GİDER? )

minnetsizx

Öne çıkan mesajlar

Benden bu item için 75 gb istemiştin minnetsiz..bu item şu an bu kadar eder ama normalde 21gb üstü etmemesi lazım..şanslısın çünkü çok rouge var ve fiyatlar bu yüzden tavan durumunda..ben +1 kekurileri tamamladım yeter şimdilik..keşke mage açsaydım zamanında şu an levelim 68 itemlerim de full olmuştu:(şansıma edeyimmm bırakamıyorum da asasini:((
Sosyal ağlarda paylaş

abartılacak bı ıtem değil bencede bartılacka bi item değilde. hanginizde tıpkıssının aynısı var ?
bir ikincisi küpe bu . alın şunu elımden askere gitmeden magemı fulleyecem :)
hiç demıyonuz mage halıyle trol kıng kesmiş ayıp ayıp warrırolar keseıyor ben kesıyom :))
Sosyal ağlarda paylaş

Senin kutuyu düşürme nedenin wariorun ölmüş olması ve ks yaparken son vuruşla kutuyu alman bence adam yatmışken...Yoksa magenin TK kesmesi için 10 mage lazım.... Ha KS yaptın diye eleştirmiyorum. Bosa KS diye bir şey olmaz. Kim şanslı ve güçlüyse kutuyu alır.
Ha 10 mage kestik diyosan o zaman ayrıca bir helal olsun diyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

Moradonda nehirin köprüyü geç. Orda gemi var bin ona. Geminin içindeyken seleckt char at. Tam o sırada diğer arkadaşın ncs yapsın ve o da seleckt char yapsın diğer arkadaşınızda nation transfer yapıp brethe giderken elini z ye basılı tutsun ama partide olun. 4. kişide party tpleme scrolüyle hepinizi aynı çeksin. Her biriniz 20 gb para ve bütün itemler dupe oluyor. kimseye sölemeyin bak bu methodu. şşş aramızda....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...