Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Puppet vs Clan Patriot :)

4Ever

Öne çıkan mesajlar

Puppet ile Patriot Clanından 3 adamı ile 1vs1

Ih4teu ( lvl 65 )
Sparthur ( lvl 67 )
Romeo ( lvl 64 )

www.09hs.com/Puppet_1vs1.rar

Moviye Ben hazırladım.
Ama En Sonunda Patriot Gene Yaptı Nooblularına Anca Oyle kesebiliyorlar cunku :)

iyi Seyirler

Not: ilk noviye calısmam cok mukemmel bişi beklemeyin

[ Mesaj 04 Nisan 2006, Salı - 22:43 tarihinde, 4Ever tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

:)) variniz yogunuz PaTRiot eheheh

seyretmedim bile bu videoya karsilik binlerce koyabilirim buraya kapak olur ama biktim bole noobluklarinizdan:))

Atilan saldiriyo kesilen saldiriyo :)
7 milyon np ile benim clan nasil noob oluyo :) hepmi noobuzda olemi aliyoruz 2 senedir ayni charlarla bu npleri?

[ Mesaj 05 Nisan 2006, Çarşamba - 01:31 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

JadeReal :)

Video İzlemedigin Cok Belli Oluyor, Eger izlersen Sonlarına Dogru soyle bir mesaj Goruceksin.

Noob Kesmek ile olmuyor bu işler..

Senin Clanından 2 tane Rogue beni 2vs1'de parlatamıyorlar bile. Glecting Yapıyorlar :) Onuda Fraps Aldım 1 hafta icinde Romeo ve Ih4teu Bye Bye :))

Şimdi Gelenin clanına.

7 Milyon :) Bana Su Oyundan NP kasmaktan daha kolay ne olabilir bir soylermisin ?

Eger Bu Oyunu NP icin Oynuyorsan Dicek Lafım yok. Soylediklerine Gore Oyle Oynuyorsun. 2 Yıldır Su Bu Demişşin Ben Cz Ogrendigimde Diez Yoktu. O Gunlerde Siz Yoktunuz bile ne sayıklıyorsun.

Clanın Gok Guzel itemleri lvlleri NP leri. Ama adam gibi adam degiller senin gibi. İyi Player Degiller Benim Gibi.

Daha dicek Laf bulamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet Oyun NP icin Oynanıyor Fakat Senin Suanki Durumda 1ci olma gibi Bir Sansın Yok Mevcut oyuncular icinde. Np icin oynarsın bir Clana gidicek Sana yeticek kadar kasmak icin. Ama Esas oynadıgın Oyundur ve Zevk Alırsın Action Tadına Bakarsın, Arkadasların ile birlikte olmak sana mutluluk verir bunun icin oynarsın bazı zaman PK yerine oturup Sohbet etmek bile Sana mutluluk verir. Oyun sadece NP degil
Sosyal ağlarda paylaş

4ever

sana ancak sunu soyluyorum. Kaybol ehehehehehheeh

Benim gibi adam degilller senin gibi iyi oyuncular he:)))

Tek kelimeyle diyorum KAybol:)

Seni bizim clandan atilanlar dan biri olarak hatirliyorum
halada videoyu izlemedim

İzlemicemde. Senin kac sene oyun oynadigin onemli degil ben ayni charlarla bu clani yurutoyorum yani hic bozulmadan hep ayni sahislarla ve bu np ler 0 dan oldu ve ole bir sacma sapan konusyorsunki bu oyunu NP icin oynamayacam da ne icin oynayacam?

hayrinami? Oyunun amaci nedir ehehehehehe Np kasip rankinge girmek. Eger sen cok iyi oynuyorsan oyundaki nikini ve np ni soyle:)

O sirada ustunde dd si olmamis adamlar kesilmisler anladigim kadariyla ne buyuk clanizki 2 adamimizi kesince buraya baslik aciyorsun :)))))))))))))

Ezuk :))

[ Mesaj 05 Nisan 2006, Çarşamba - 02:03 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

4ever oyunun sadece np için olmadıgını bende biliom atta oyunu bırakmamaın tek nedeni clan içindeki dostluklarım benim bahsettigim amaç pk yapmaktır
he bi de sen cz yi gördügünde biz yokmuşuz eee?
5 yaşlarında böle saçma konularla çok kavga ederdik onu ilk ben gördüm bunu ilk ben buldum diye ahh ahh mazi işte
Sosyal ağlarda paylaş

said:
4Ever
pati § 05 Nisan 2006, Çarşamba - 01:59 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

Evet Oyun NP icin Oynanıyor Fakat Senin Suanki Durumda 1ci olma gibi Bir Sansın Yok Mevcut oyuncular icinde. Np icin oynarsın bir Clana gidicek Sana yeticek kadar kasmak icin. Ama Esas oynadıgın Oyundur ve Zevk Alırsın Action Tadına Bakarsın, Arkadasların ile birlikte olmak sana mutluluk verir bunun icin oynarsın bazı zaman PK yerine oturup Sohbet etmek bile Sana mutluluk verir. Oyun sadece NP degil

Bu clanin 20 adami su an char rankingde ilk 50 de git say

Ezuk :))
Sosyal ağlarda paylaş

JadeReal :)

Off Cok Buyuk Clansınız Acaip buyuk Kocaman Anlatılmıcak kadar buyuk. ama benim gozumde bi bit kadar degeriniz yok

Eger Onları Basardıysan Tebrikler. Ranking'e girince ne vericekler sana merak ediyorum :) bi hokus pokus yapta kaybolayım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...