Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Classlar

Creane

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar böyle bir konu acıldımı bulamadım acıldıysa özür diliyorum şimdiden

öencelikle ben mage Priest warlock arasında kaldım hangisini acsam ii bir pvp yapabilirim ve instancelere katıalbilirim ? Orjinali yeni aldım o yüzden arkın sifresinden oynadıgım zamanda rogue ile dulelerde hic kaybetmedim pri ile 2 kez kaybettim ama mage ile hic kazanamadım :D o yüzden mage den sogudum genelde warlocklara yenildim :D sizce hangi class daha ii olur shaman ile de oynadıgım zaman baya bi duel kazanmıstım yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

sen hunter aç
peti sal warlockun üstüne
uzaklardan uzaklardan koştura koştura bas instant shotları.
iki dakka dur aimed shot at, devam koşturmaya bırak gelsin.
nasıl olsa dot ticklediği zaman aspect daze etmiyor artık.
ne beleş class allam ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu siler , bu şöyle çok iidir falan demicem...

Karaktere her zoom yaptığında , character select kısmında karakteri her gördüğünde suratına ufak bir gülümsemeyi koyucak bişi olsun. İlerde gerçekten pişman oluyorsun çünkü.. ne kadar iyi bir gear'in ya da nasıl bir ortamda olduğun farketmiyor bir türlü. işte o ufak özlemi hissetmek çok koyuyor adama..

içinden ne geliosa onu aç diyorum o yüzden :)
Sosyal ağlarda paylaş

eğer warlock açıp şansın yaver gidip active olup ii oynarsan warlockdan sıkılırsın çünkü easy mode karakterdir kendisi.
Priest olursan lvl 60 a kadar shadow kas sonra holy ol guilde gir baya bi rep kazan kendini sewdir milletle kanka ol sonra shadow a dön BWl den dps itemleri kap ortalıın mına koy warlock hariç tabe
Mage oynarsan direk dps bot olursun pve de 2-3 tuşdan başka bişee basmassın sıkıcı bi hayatın olur kendini sigaraya karıya kıza verirsin guildden atılırsın :P
Sosyal ağlarda paylaş

o sölediğin klaslarda 3 kere kazandım 5 kere yenildim olayı tamamen senin o klastaki profesyonelliğin ve acemiliğinden kaynaklanır sürekli tek klası oynayan adama al şunla duel yap dersen tabi biraz bocalar genelde her klasın kendine göre avantajları ve dezavantajları var bence kimle ii pvp yaparım kimle ii pve yaparım diye bakma olaya hepsinin zevki başka sen keyif alıcağını seç çünkü 60 olmak nerden baksan 1-1.5 ayını alıcak eğer kasarsan ki pvp esas ondan sonra başlicak okadar süreyi boşuna yemek saçma olur mesela ben healerlardan hiç haz etmem öneri istiyosan benim en çok keyif aldığım klaslar hunter warlock ve warrior aslında casterda pek semem aldığım silahı sırtımda taşımayı semiyorum dediğim gibi kendi bilican iş
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eğer warlock açıp şansın yaver gidip active olup ii oynarsan warlockdan sıkılırsın çünkü easy mode karakterdir kendisi.
Priest olursan lvl 60 a kadar shadow kas sonra holy ol guilde gir baya bi rep kazan kendini sewdir milletle kanka ol sonra shadow a dön BWl den dps itemleri kap ortalıın mına koy warlock hariç tabe
Mage oynarsan direk dps bot olursun pve de 2-3 tuşdan başka bişee basmassın sıkıcı bi hayatın olur kendini sigaraya karıya kıza verirsin guildden atılırsın :P

abi koptumya super acıklama++1
Sosyal ağlarda paylaş

said:

abi koptumya super acıklama++1
Sosyal ağlarda paylaş

Classtan çok ırk önemli bence eğer human warlock açarsan bi ud warlocka karşı şansın %40 ama ud bi warlock açarsan karşındaki yarım saat feardan çıkmıo.
Kendimden örnek verim 1vs1 pvpde benden 3 lvl düşük undead warlockun yendiği çok olmuştur ya da undead bi warriorun.Nasılmı yendiler basit fear atıyorum adam dınn dio forsakeni kullanıo o bana fear atıo yarım saat sonra dotlardan fear bozulursa şansına çıkıosun /chicken felan atıon kendini mutlu hissedion ölüon :)Örneğin geçen drakedogun bi videosunu izledim adamın yaptıklarını denim dedim gittim 2 tane undeada daldım amaç tekine fear atmak tekinide scubbusla kesmek ama ne oldu scubuustaki adama soul fire atacakkken arkamda yine o sesi duydum dııııınnn sonrası malum adamlar çata puta kestiler beni bende bi HUMAN warlock olarak kendimi pve'ye verdim :)= Ama şu var warlock 1e1den çok grup adamı debufflar,dotlar,conflarge seni koruyan bi adam olcakki sende dpsini goster.

Not:Ayrıca forsaken gibi bi özelliği olan undeadlara warrior classını getiren Blizzide kınıyorum adamlar hem forsakeni kullanıo hem de bloodlu bi şeyleri vardı onu kullanıp feara immune oluorlar ama magelerin novasına hiç immune olan yok adamlar çatur çutur kesio.Sorarım burdan ben adamı feara sokup 2 sn skill cast edemedikten sonra sen onu oraya ne koyarsın be adam?
Sosyal ağlarda paylaş

oynadım tabe warlock o yüzden onun hakkında yorum yaptım zaten.
öküz gibi bi hp demonologist resist ve reduce lar adamı içten içe yiyen debufflar high damage instant castler yeri geldiinde mageden daa fazla critlenen 2.5sec castingler...
cooldownsuz 1.5 sec fear karı kız para yat kat ... daa ne diim abi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...