Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

70 rouge'a bir archer nasıl 800 damage verir?

Impressive

Öne çıkan mesajlar

Cypher'da Nacati isimli archer arkadaşımız, elinde parlayan ve önce +8ib olduğunu sandığım bow ile 700-800 arasında damage verior. 70 olmama ve hatrı sayılır bi defansım olmasına rağmen...
Şuana kadar tüm archerlar tarafından (70 archer dahil) en fazla 600 damage yememe rağmen 800 damage'ı sağ alt tarafta görerek şaşırdım.
Bi arkadaşım (mage), ona da 1000++ damage verdiğini söyledi..
Arkadaşı kutluyorum >.<
Sosyal ağlarda paylaş

+2 rogue earringler takiyosa +3 roller takiyosa +3 glassbelt takiyosa verir arkadasim normal karsilamak gerek..

Not : ßahsi Gecen Charın Itemlerini Bilmiorum ama Saydigim Itemlerin İSmi Lazim Diil Bir Archer Gosterdi ve Dupe Olmadigini EDIT oldugunu ustune basa basa Soyledi...
Sosyal ağlarda paylaş

dedigim gibi.. kekuri vs defans vermiyor ama attackı arttirir.. mesela bu kolyeyi taktigimda attackım 150 artiyordu.. ama dex16 kemer takiorum direk 200 artiyor attackim..

unutmadan ben hala bowun +10 olduguna inaniyorum... itemlerin +9 dan 10 a gecerken olagan ustu artiyor ap leri..

[ Mesaj 04 Nisan 2006, Salı - 17:39 tarihinde, KILIC tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

black+2 dupe idi scrol karsiligi almistim.. rollbacktan once

dex 16 kemeri ise birkac sayfa geriye gidersen konusunu gorebilirsin.. pazardan aldim.. %100 dupe oldugunu tahmin ediordum.. ama silinmedi.. tabi bu dupe olmadigi anlamina gelmez..

Ayrıntılı Bilgi
http://forum.paticik.com/konu.php?id=176703

Unutmadan.. Uzerimdeki Itemlerin Hepsi Legaldir ( Kemer Haric Onu Pazardan Aldim BAhsettigim Gibi )

Itemlerimin Illegal Oldugunu Bir Sekilde Ispatlayana Chari Veririm Komple.. Bir İthamda Bulunurken 2 KEre Dusunun.. Illegal Item Kullansam NEden Göğsümü Gere Gere Göstereyim..

[ Mesaj 04 Nisan 2006, Salı - 17:47 tarihinde, KILIC tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

impressive senin lvl kaç ? eğer 62 falansa 700,magelere 1k wurması çok doğal +8 ıb ile.Çünkü ben 61 lvlken 1700 ap oluyodu +8ıb ile dediğinize yakın dmgleri yapabiliyodum düşünün bide lvl 70 skili kullanıyor adam boşuna suçlamayın bence

[ Mesaj 04 Nisan 2006, Salı - 17:46 tarihinde, brc_gondor tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

valla dedıgın server cypher :D yane ko nun lunaparkı orda hersey olur +4 we gordum arkadasımda dedı yuh saglam bı vıpe gelse cypher da adam kalmaz oyunu bırakır +4 we takmaya alısmıs adam +9 str earıng bulamaz :P pff cypherda 70 e kasmak da bence bıraz garip :)
Sosyal ağlarda paylaş

ßeat Senmisin ßende Merak Ediordum =) Yeri diil Ama Tebrik Ederim Cok İyi Bir Oyuncusun Hatta Bir Videondan Sonra Tekrar asasin Olmak Geldi İcimden.. Ama Dagger Mevzusu Gercekten Problem..

ßu arada Yukarida da BElirttigim Gibi.. Cypherda Bir Kac ßelli ßaşlı Roguede Edit ITem Var.. 2000+ Ap Goruyor Adamlar.. Bi Gun +? ib ile bi gun + ? shard ile geziyorlar..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...