Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eu Vek'nilash - Realm Başlığı

sunsh1ne

Öne çıkan mesajlar

Blizzard yine saçma bir olay gerçekleştirdi bu kadar yığılma olacağını biliyordu (bknz. wow-eu forumları 12380912830912 tane guild kuruldu premade ) ve buna rağmen 1 server duyurdu peşine 1 tane daha açtı (acil planıydı sanırım ama daha çok elde patlama olarak nitelendirilebilir) ama değişen birşey olmadı ve yine gidip bugün 1 pvp server daha açtı ( ne akla hizmet ise ) ve bu server dead olarak nitelendiriliyor çünkü kimse geçmeyi düşünmüyor ve gereksiz olduğu düşünülüyor ve ister istemez insan blizzard şunu sormak istiyor neden başlangıçta bu kadar yığılmanın olacağını bile bile 1 pvp server duyurdun ama alınacak cvp çok basit anlayışınız için teşekkürler 1.7k sıra beklemeye devam hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Dunno whether 2 roll boulder or vek, boulder looking way more promisin, i think vek will just be another haomorush, reason:

.Russians-this is probably just a hyped rumour, but because of it, it has brought out so many threads with idiots its hard 2 believe,i mean who would want 2 roll in a realm with a community like that.

I just think its gonna be a mess of people, who dont give a toss bout the community and care only for their next epic and not carring bout anythin.

.I have heard that boulder has a better community, yes i know its early 2 say, but 1st impressions n all that:)

http://forums-en.wow-europe.com/thread.aspx?fn=wow-realm-veknilash-en&t=3234&p=1&tmp=1#post3234

Aynı link ilk post bi okuyun diger postlarıda..
Hem sıra beklemeyin..hem zaten dead olacak serverda bosuna kasmayın(ama simdidende belli omaz oda ayrı:)
Sosyal ağlarda paylaş

1 kere şunu yazalım sıra olayı eskisi gibi değil hemen girdim blizzard cap arttırdıkca bu sıra kalmıcak bile 2. ruslar filan sardığı yok hatta rus bile yok serverda lvl20 olcam rastlamadım low kalma olayına ise suan kurulan hiçbir ally-horde premade guild bu serverı bırakmadı bırakmazda boulderfist dead olmaz belki ama 3.server kesin dead
SIra beklemeyek istemeyen tabiki boulderfist geçer bize yarar bu durum bu arada hehe

[ Mesaj 08 Nisan 2006, Cumartesi - 15:12 tarihinde, Lind3r0th tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Anladıgım kadarıyla Vek'nilash da bu sıra olayı bir süre daha sürecek ben Boulderfistte acayım bari zaten orada Alliance pek ezik kalmış %27 ye %73 gideyim yardım edeyim bari:D

Ek:Buradada censusa göre aynı durum Horde'da geçerli %75 %25 gibi bir oran var

[ Mesaj 08 Nisan 2006, Cumartesi - 16:54 tarihinde, ombakkombak tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...