Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yorumsuz

PiCaLLo_TR

Öne çıkan mesajlar

ewet beyler ben SeRT__CoCuK ulen bi bu iftirayı atmadınız en sonunda bunuda yaptınız PiCAllo_tr len teketek alamadıgınız için millete bok atıyosunuz ya bişi demıyorum erkek olan butun gun trol golem raven kestım varsa erkek veya jade__real salagı kendını bısı sanıyor banlatcak olan erkekse banlatsın ama bu charın ve diger charların 1 tanesı kops veya baskabısıyle ex kasmadan level atladılar hakkımızla ev bıda ha yazıyorum benı veya arkadaslarımı cekemeyen erkekse banlatsın bukadar konusuyoruym ve teketek veya partıyle kestıgım adamların %90sı bana gıcık ve ustumde uniqlerde +2 +3 olanlar var butun uniqler+0 ve bı kısıde yok bukadar konusuyorum kops veya baskabısı varsa bu level atlamadan ben öliyim ama yoksa iftira atanlar 1 hafta içinde Ölsün okadar yazıyorum herkeze iyi oyunlar arkamdan konusmak degıl ben burdayım banlatcak olan banlatsın ben burdayımm ve bıdada boyle bı sıteye yazı yazmam nerde dengesiz var burda nerde iftiracı var burda herkeze iyi eglenceler
Sosyal ağlarda paylaş

Eger böle şeyleri yapan warsa Cezasini cekmeli her türlü bunun üstünede gidilmeli cifte standartlar olmamali yok bunlar iyi cocuk ya negüzel adam kesiorlar boşver fln olmasin herkese uygulanan egerki yapilmişsa bişeler bunlarada yapilmadi tanidigim kişiler olarak yapmışlarsa yaziklar olsun ..yapmamışlarsada helal hoş olsun ..emegin ne kadar önemli oldugunu biliriz elbetteki.
Sosyal ağlarda paylaş

@ jadereal

picallo da aynı tarıhde ve aynı saatte lvl atladıgını görunce anladı..^_^

ne kadar cok sevıyoruz ..ihtiras hırs çekişme karalama çamur at izi kalsın... o kadar acıkkı sıtede o sure ıcınde problem oldugu..

picallo laflarım sana degıl yanlıs anlama benı, sen bır sey yakalamıssın halı ıle tartısmaya acıyosun cok da normal..

[ Mesaj 04 Nisan 2006, Salı - 12:05 tarihinde, ange tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

LoooLLLLLLL

Benmi karalamisim=? kimi karalamisim?

Ne kadar anormal insan var yau :) anlamak mumkun degil ehehehehehehehehhehe

Basligi PiCaLLo acmis sorasinda da adamlara camur atmis.

Forumun sonunda da ben zaten site hatalim biliyodum demis. Benmi karalamisim? Fesupan Allah

[ Mesaj 04 Nisan 2006, Salı - 12:15 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PiCaLLo_TR
pati § 04 Nisan 2006, Salı - 09:32 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

Ayrica onlarin cafeden giren birkac kisi ile aram baya iyi , onlarin bana anlattiklari seylerde baya ilginc. ama elimde bi delil olmadigi icin burda bahsetmiyorum.

Ustu kapali camur at izi kalsin

said:
PiCaLLo_TR
pati § 04 Nisan 2006, Salı - 11:27 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

Gözüme çarpan ilginc bir nokta da , bu 4 kişiden 1 tanesi Lider , diger 3 kişi Asistan ^^

Gazla :))
Basligi ac ama topice yorumsuz yaz:)))))

eheheh jadee baksin aa banlanirlar die yorum yapsin ..
Jade camur atti olsun :)

[ Mesaj 04 Nisan 2006, Salı - 12:13 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

evet beyler nedir sorununuz anlamadım
kasarerken görmek diyolar cz human trolde kaserken bizle beraber olan adamalrı söleyem size içiniz rahat olsun Haectorrulez bizim klandan değil ama o hep vardı o lvl alırken bizle kasan newbeme vardı onda sorun olmadı gel_pc_pc sorun onlar her gün bastı oraya o spotta bizi orda kasarken her orca sorun başka yerde kasmadık sabah 10 gece 12 kadar orda %20 aldım
aksini iddia eden kasmasını bilmiyor yada oyunu bilmiyor en kısa sürede oyunu bıraksın

orda zaptorian 5 günde 66 67 yaptı... onun kastını herkes biliyor ama istediniz oldu 3 charada girilip bütün itemler alınmış şifreleri değiştirilmiş bu hack işi değil tamamen GM yoluyla olucak bir şey ama sonreun değil o itemler en geç 1 hafta içinde gene düzülecek gene bizi çekemeyenlerin CZ de haddi bildirilecek elinizden geleni arkanıza koymayın biz burdayız BÜTÜN olan gene yapar ama bu olayların sebebi kimse elbet bnulunacak...........................

JadeRuyDİaz
Sosyal ağlarda paylaş

@ jadereal
anormal insanlar????? ben isim vererek konustum mu ???üstüne alınma lutfen, kımseylede polemiğe gırmem..

not : valla hıc de anormal bır ınsan degılım coluk cocuk sahıbı sadece bu oyunu pk ıcın gunde 1 2 saat oynayan bır ınsan...
Sosyal ağlarda paylaş

burada bazı yazılanlara gülüp geçiyorum hehe aynen boyle. adamları kendı gozumle gordum. spotlarını bastık. bız onları kovaladık onlar bızı kovaladı. hatta bu 1 gun ıcınde degıl son 4-5 gundur boyle. alın terleriyle lvl kasıyorlar. war mı bunun otesı. hanı gozumle gormesem içimde bı suphe oluscak. yok cafedekı adamlardan duyduklarım ılgınc yok bırı lıder dıger 3 u asist falan filan. 3 assist 1 lider exp party yapamıo mu asdasdsad .=)

tamam haklısınız sıteye bakıp bunları dusunmek gayet normal. bende dıyorum eger gozumle gormesem aynı hafta ıcınde bı clandan lıder we 3 assist lvl atlarsa bunları bende dusunebılırdım.

ama bazı seylere sahıt olduktan sonra hala karalamaya calısmak burada adı gecen arkadaslara haksızlık olur.

tamta sert jade siz lvl kasmaya dewan edın arkadınızdayım. spotlarınızı soyleyın yıne gelmeye calısırız (altaturk) :P

burada arkadasları koru korune savunmak degıl, gorduklerımı yazmak ıcın yazdım başka yere cekmeyın plz xD
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ange
pati § 04 Nisan 2006, Salı - 12:03 [ özel msj ]

@ jadereal

picallo da aynı tarıhde ve aynı saatte lvl atladıgını görunce anladı..^_^

ne kadar cok sevıyoruz ..ihtiras hırs çekişme karalama çamur at izi kalsın... o kadar acıkkı sıtede o sure ıcınde problem oldugu..

picallo laflarım sana degıl yanlıs anlama benı, sen bır sey yakalamıssın halı ıle tartısmaya acıyosun cok da normal..

Eet adimi kullanmamissin :)) 2 sn once yazdiginiz seyimi unutuyorsunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

Efet böle bişey'in olması imkansız aynı cafeden 3 kişi aynı anda hack yiyor şifreleri deiştiriliyor ve 3'ünün şifresini de aynı yapıyor (örnek : 12345 v.b)... Şu an sitede şifre deişirken gizli sorunun cevabını ve eski pass'ı istiyor.. Bunu yapan GM'den başkası olamaz başka bi ihtimal yok çünkü ...
Sosyal ağlarda paylaş

Burada Picallo'nun üzerine gitmeye gerek yokki ?
Adam ilginç gördüğü( bencede ilginç ve verdiği tepki normal) bişeyi sizlerle paylaşmak istemiş ki Yorum bile yapmamış dogru duzgun sadece gördüğünü sunmuş...
KOnuyu abuk sabuk yerlere çeken Yani Yorum yapan diğer arkadaşlara hesap sormali rahatsiz olan arkadaşlar ...
Pehhhh çayımı sogutuyorum ..
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlar atladık diyoruzz alla alla aynı saattede atamadık yakın saatte atladık cunki biz %1 veya2 ken cz yapıyoduk levelı bıraktık herkezde %2 5 10duk ama bi gun elvle kasalım dedık ve gunde 15 saat ex kasıyorduk ve partı herzaman aynı kişiler vardı işi olan charını bırakıp gıdıyodu oburlerı kesıyordu ve level atlamamız normal... atlayamazmı aynı gunde level biz atladık iste atlayamassınız dıyen koysun bi kanıt ok diyelımmmmm ..........
Sosyal ağlarda paylaş

Brandy

:)))) Ayni gunlvl atlayabnilirsiniz ama sitede ayni saatte atladiginiz gorunuyor yani bunun denk gelmesi mumkun degil yada bir lvl dan itibaren hep ayni andami lvl atladiniz?

Bu sebepten dolayi sitede sorun oldugunu dusunduk.
Ayni gun lvl atlayan karakterler olabilir bir clanda ama ayni saat ve dakkada olmazlar.

Neyse bu sacmasapan topicden ben cekilip csw topicimle ilgilenicem :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...