Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yorumsuz

PiCaLLo_TR

Öne çıkan mesajlar

konptracker.com 'da bir sorun vardi bir suredir update edilmiyodu site ki 1 hafta kadar bi sureydi,her nekadar orda ismi gecenlerle pek muhabbetim olmasada sanirim update edildigi zaman bu sekilde aldiklari leveller gozuktu,evet bi arkadasin soyledigi gibi bu arkadaslar hep ayni grup ya 2 spot golem yada 2 spot trolldeler cz de edit yada bunun türü bişey yok gibi
Sosyal ağlarda paylaş

hasan bence bu sefer yanlış suclama yaptın
sanmayın savunma adamları gördüm bizzat gözümle gercekten lvl kasıyorlar ve bunlar cafeci
ben mage olarak 10 saatte %20 aldıysam bu adamların bu lvl i almaları bence normal
en son onlar ile konustugumda lvl kasacaklarını söylemişlerdi bana bence normal bir lvl
Sosyal ağlarda paylaş

hacklendiğimde arese getim (ilk serverım diye) bu adamlarıda çok önceden tanıyordum taaa kasimpati_1 54 ben 55 ken felan bunlar da vardi işte.

beraber kosp golem kasıyoduk eh haliyle ben yeniyim ne item var ne bişe ironx var neyse golemdan IB düştü tam tama diyorum ib gitti sizin cafeciye verin bi alevlendi bu yok la ne ib yok bende ib felan direk party disband quit clan.

ama bana kosp varken sorduklarını bilirim işte 2. char açsak kassak ban yermiyiz gibilerinden.

hatta ben geyik yaptım 1-2 kere SS alıyorum eklicem pati'ye die jadenin dediği "bişey olmaz mod arkadaşımız hemen sildiririz" geyik yaptı belki bilemem.

son olarak diyeceğim ben 1 den 70 e kadar çatır çatır kosp yapptım kimsedende saklamadım yapıyosanız söleyin yapıpta sölememek şerefsizliğin daniskası.

sölediklerime dair sadce raiba golemda iken SS ler var o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...