Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cafede Oynayan Arkadaşların Dikkatine!!!

Claopatra

Öne çıkan mesajlar

Arkada$lar eğer düzenli olarak bir cafede oynuyor iseniz lütfen etrafınızdaki insanlara dikkat edin.Ben dikkat etmedim. 7-12 yaş grubu ufaklıklara bile dikkat edin.
Yapıcağınız en ufak 1 dikkatsizlik bir kac yıllık emeğinize mal olabilir..

Not: Yabancı 1 cafeden giriyorsanız eger, 1 not pad sayfası acın ve şifrenizi kopyalayın.Daha sonra oyuna girdiğinizde ctrl+v tusu ile yapıstırın.Ama oyundan cıkmadan önce yapıştır komutunda şifrenizin olmamasına dikkat edin..
Sosyal ağlarda paylaş

omg sendemı benim itemlerde pff. iyice kıllandım ama baya bi kisinin itemleri charlari gitmis var biseler ama hade hayirlisi..
bu arada beni soyanlar tüm itemlerimi almıslar bi rol kalmıs garip bi soyulma tarzı full 8 chitin shard 8 mirage 8 hatta dex 9 earing alıpda rolu bırakmaları garıp bırsey...
Sosyal ağlarda paylaş

Çok geçmiş olsun ::extreme::...
Benimde başıma gelmişti full shellim raptorum çalınmıştı hacker'i bulmuştu arkadaşlar ondan sonrasını hatırlamıyorum cafeye gittim ve........
Çocuğu tanınmıcak şekle sokmuştum.. İnşallah sende bulursun... Tekrar geçmiş olsun dileklerimle.

=======================================

Nick : Nuance - Z6
LvL : 68 - 59
Clan : 1ns0mn1a - TheOthers
Sosyal ağlarda paylaş

derdim item değil derdim KO
kaldıki ah yazık itemlerin gitmiştir dediğimide hatırlamıyorum.
derdi item olanlar hackleyenler. çöpleri bile alıyolar. başına gelince anlarsın
demek istediğim sadece
tam tam
zaptorian
jaderuydiaz
gibi 564564564 gblik itemlere sahip charlar tek tek gidio.
extreme de bunlardan biriydi.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar benım kendı kafem var. ve kafede key loggerınden tut başkasının şifresini araklama nıyetınde olanlara önceden birer nota cektım doooooooooooo diye. anlayacağınız bu tur zewzeklerı korkutacaksınız.
gecen erzuruma gittim kaç kafeye girdimse güvenilir bulmadım oyunada girmedım.
ne yaparsanız yapın eğer oynadıgınız kafenın sahıbı bu işe özel ilgi göstermıyorsa şifreniz başkalarının elındedır inanınkı
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşım kısmen haklısın..benimde cafem var ama herkesi nerden bileceksinki..bak bu oyun insanı öylesine hırslandırıryorki en yakın arkadaşını soymayı düşünen deneyen cok müşterim oldu benim. baslık kafeler üzerine acılmış madem konusalım..bence ilk önce kafe yetkilisi tertemiz makina kurmalı ve deepfrezee türü programlar mutlaka kulanmalı..oturan müşteri ise makinayı resetleyip oturmalı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...