Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni bow isteyelim ke yönetiminden

TreMorS

Öne çıkan mesajlar

ßende Solo Takılan Azıtık Archer Grubundanim.. Sonunda ßana Hak VErdigine Sevindim.. Beyler TotemicBow Olsa Yine 4 - 5 Vurmaniz Gerekicek Demişsiniz.. TotemicBow +1 in AP si +8 IB Den Fazla.. HAla Kurmayin.. TotemicBow +8 in AP si 2xx +8 IB ile 1700 AP si olan Bi Archer +8 TOTemic ile 2400 Civarına Ulasır.. Ki Suanki Halimle Dibime Giren Bir BattlePriest e 5li Ok ile Toplam 1500 Vuruyorum.. GErisini Siz Hesap Edin.. Elimde +8 Totemic Olsa.. YEtecek Kadar Dex Verip Full Hp VEririm.. Giderim Talos Keserim =)
Sosyal ağlarda paylaş

Fr nin Aynisini Lr Yede Cevirmem Sorun diil.. Bitek Ustumdeki Thaliayı Deistiricem =)

ßende Pk CZ Etmiorum.. LvL ile Meskulum.. LvL işlerimiz bitsin.. Ozaman yaparis.. aLperle yapacam.. Zaten.. Ama Gelmio =)

[ Mesaj 04 Nisan 2006, Salı - 13:50 tarihinde, KILIC tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ßenim Yapmacik Karizmaya İhtiyacim Yok.. Yeterince Adım Var Serverda Bisi Yapmasam Bile =) Merak Etme.. ßen SS Falan Huyum Yoktur.. Fraps Alirim =P [ Onuda Saklarim.. Koymam Saga Sola Ehuaa =) ]

Sen Yatirdikdan Sonra Gururla SS koyabilirsin ama.. Serverin En Iddali Archerini Aşşa Aldim Diye =)

[ Mesaj 04 Nisan 2006, Salı - 14:01 tarihinde, KILIC tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Su Matchless i Acayim.. CZ de de Görüşürüz.. =) 65 aşşasi iş yapmiyor artik.. Seni Unutmak Mumkunmu.. Pianaya Her Gectigimde Ve Lord NPC yi Gördügümde Seni Hatirliyorum =)

[ Mesaj 04 Nisan 2006, Salı - 14:07 tarihinde, KILIC tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...