Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni bow isteyelim ke yönetiminden

TreMorS

Öne çıkan mesajlar

Oldu.. O Zaman Trolle Ceken Magelere Bi Care Bulana Kadar Mageyide Kaldirsinlar.. Sormadan 4 Taş Kaldiran Bide Utanmadan Ustune Para isteyen Rezzerlara Bi Care Bulana Kadar Priestleride Kaldirsinlar.. BossKeserken İzlicem Abi Diyip Yanina Gelen.. Ve Etraftaki Golemleri Üstüne Ceken Provake Warriorlara Bi Care Bulana Kadar Warriorlarida Kaldirsinlar..

Hatta Koxpcular Bu Saydiklarimin Yaninda Zararsiz Bile Sayilabilir.. Pk da Koxp Kullanamiorlar.. Anca Level Kasiolar.. Pk ya Cıkıncada Madara Oluyolar..

Hatta Tüm Hatalarini Düzeltene kadar Oyunu KOmple KAldirsinlar..

[ Mesaj 03 Nisan 2006, Pazartesi - 22:20 tarihinde, KILIC tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

dostum kılıç,haklısınız lakin ben parti ile diil genelde solo kasıyorum..yani azıtık archer'ım:))
ve bilenler bilir asasin olarak ta oynadım bir müddet..ama boss kesemediğim için asasinle rahat archer'a döndüm(gerçi boss ta yok kesecek)..valla öyle bir mana dengesizliği var ki sormayın gitsin bazen mana mı health pot mu basayım şaşırıyorum,yetişemiyorum:(((
Sosyal ağlarda paylaş

70 lvl skili mi 450 vuruyo ?
Bilinc haklı neden Allah'ın bildiğini kuldan saklamaya gerek duyalım ki.. Cypher'a gir bütün serverları dolaş lvl kasanları 3-4 archer 1-2 tane priest 1-2 warrior warrior dışındakiler KOSP çu açıyolar 5'li 5'li çakıyo archerlar priestleri desen aman Allah'ım bi anda bütün party'e ac basıyolar :) Benimde arkadaşlarım var cypher'da onlarda öle kasıyolar sonra bu arkadaşlar 70 lvl olunca lvl kastım oley 70 oldum dicekler ? Bende bu tip arkadaşlara sorum şu olacak "Emek mi verdiniz kasarken ?"... Yorum sizlerin..Ben Cypher'ın GM'i olsam bütün macrocuları banlarım günlük ortalama kastıkları lvl'e bakarım örneğin hiç bir 67 warrior bir günde %50 kasamaz! İddaa etmeye gerek yok ...Cypher'daki 65+ adamlar 2 günde 1 lvl alıyolar adamlar 65 - 70 arasını 10gün sürüyo max. Buyrun yorum sizlerin...
Dipnot : Cypher sux! :@

[ Mesaj 04 Nisan 2006, Salı - 10:51 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...