Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paper mage olmak

Stuner_Cypher

Öne çıkan mesajlar

lord_mozart dısında hepsi paper Longyan cyhan bunları 67 lvl +8 shell takımlı +8 shardlı APsi 1900 e yakın olan asasin indiremiyo aresteki paper mageleri öbür severlardan ayırıcaksınız cunku yuksek lvllı paperların hepsinde dual rol yada roc vardır artı iron belt ve iron nec kullanıyolar 62 lvl ST_lucpiana gibi tam ismini yazmadım ama arestekiler bilir bu mage i benim yanımda something indiremedi ve asa ile resmen dalga gecti onla 62 lvl olmasına karsın kendisinin 600K civarında NP si var ve hiçbir papeer PK da yanlız takılmıyo direk sote yapıyolar ya duvar arkası yada agac ici yapıyolar aynı anda paperdan yediginiz pillarla yatıyosunuz zaten okcusuda warioruda BP side asasıda buna dayanmada zorlanıyo 5 tane paper mage yanyana geldıgınde dayanma sansınız olmuyo bufflı ve takılı bi paperla ugrasmak asasınle 1vs1 den farkı yoktur...Unutmayın ki bu oyunda mage olarak en tehlikelisi paper dır...Aresteki paperlara ve NP lerine bakarsanız anlarsınız NOWA town özellikleri gibi...

ange
pati § 03 Nisan 2006, Pazartesi - 16:38 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

o zaman konu baslıgı'' ıtemsız paper mage sacmalıgı '' olsun....67 lvl dd 25 ıron necglage ıron belt olarak paper denınce ustume alınırım.

--------------------------------------------------------------------------------
angelus

angelus sanırım senle biz areste 1vs1 yaptık ve ben senin %10 enerjini bile indiremedim eger aynı kişi isen ki ustum shell +8 takım +8 sharlar varken
Sosyal ağlarda paylaş

sımdı arkjadaslar dd paper +6 helmet cok nadır bulunuyo ve dd +3 de yeterlı olmuyo bu yuzden +6 dd b8ulmak cok zor saolsun turkler pıyasayı ucurdu ıyıce.
bılırsınızkı +8 complete yapmak cok zor ve +8 complete olmadanda eger ıyı kullanamıyosa mage i +7 completlerde yeterlı gelmıyo ki elıne +8 elıxır yada +7 ve ustu lycaoon lazım bu lycaoonu cyperda bı murat 124 parasına alırsınız saolsun yıne turkler.
yanı asıl soru parasızlık eger paran yoksa ve bısey alamıyosan czde bu olayda kendını gelsıtırmeyı ogrenceksın...
ama su warkı czde asaslar dupe ıtemları ve unıque ıtemları + basarak ve dıgerlerını sılerek sadece bı ıtem numarası bırakıp legal ypatılar bunalra karsılık magelerın baya ısı zor
Sosyal ağlarda paylaş

yahu olede adamlar pp yı+2 legal ıron nec +2 legal yapmıslar warmı bundan otesı en ezık asas da bıle +8 mıragelar havada ucustu su save geldı bı anda +8 mırage doldu ortalık goturen malı goturdu bı tek bız mı mı bole dupe suz oynuyoz bana versınler dupelerı cypher da 4 asas yatıramaz ayıp yaw ne zevk alıyolar bole hayır mage kesınce np kastım fılan dıyolar
zatı ole kolay kolay yatmam..
adam bıde arkasına debufer almıs ole bı durum ıste
Sosyal ağlarda paylaş

Rouge ile mage'yi neden aynı kefeye koyuyonuz ki anlamadım ?
Hiç warriorla priest bir mi...
Ona bakarsanız duvar partilerini de assasianlar kuramıyo ya da uzaktan damage veremiyo ya da aoe bişey kesebiliyonuz mu ?
her karakterin sağlamlığı defansı farklı aynı kefeye koymak çok yanlış bence
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...