Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1.11 mage review (ilk bilgiler / official)

raistlinthewiz

Öne çıkan mesajlar

"New talent: Master Shepherd (Passive, 1/1). Obtainable with 25 muffins spent in Arcane talents and with prerequisite of 3 muffins spent in Improved Polymorph, this talent allows up to two targets to be affected by Polymorph at one time."

zaten bu varken fake olmama olasılığı yok.. :p
Sosyal ağlarda paylaş

bende yeni geldim, bakim dedim o uzun yazıyı gördüm, okumadan yorumlara bi bakim dedim önce. ap nerf deyince bi durgunluk geldi bana, pyroda 31'de denince kafa atıcaktım ki duvara fake dediniz rahatladım :D aslında okusam bile belki fake olduğunu annamazdım, tabi eğer sam'ın son yolladığındaki gibi saçma bişi olmasaydı. yoksa blizzden beklenir ap nerf ve pyro'yu 31 e atmak :D

oy oy nolcak acaba ya. bu arada arcane büyülerinin mi arcane missle'ların mı ne resistlenmesini düşüren talent var zaten şuan. yani ona gerek yok da. sanmıyorum fire ve frost auro geleceğini. şu mana shiledi biraz daha adam ederler inşallah, bi de wand ile %20 mi ne daha fazla dmg talenti var, onu da bi kaldırsınlar da adam gibi bişi kosunlar ya. ama arcane concentration süper bişi :D hele bir de scorch veya am kullanıosak. ya evo ve aoe gelcek, instant killi de nerf lemek için trinketleri aynı anda kullanmamanı sağlayan bi cool down sistem getircekler olcak bitcek. off ama şöle resistler azalsa, bi dotumuz olsa, blink'in cd azalsa veya range'i uzasa felan :D yanımıza bi water elemental. bide roundhouse kick olsa tamamdır ya. la bi dakka aklıma geldi şu invisibility olayı noldu ;) bilmiyorum onun hayalini kurmaya başlasam mı :) şöle uodaki gibi bi alanı kapsayacak görünmezlik kalkanı felan yapabilsek bomba olur ya. aklıma sc deki protoslardaki bi unit geldi, hani etrafındaki uniteleri görünmez yapıodu ama kendi görünüodu. oy oy ne hayal ya :( bu arada mage'e heal bekleyen bazı zihniyetler var :) onnarı da allaha emanet ediyorum hehe

[ Mesaj 04 Nisan 2006, Salı - 16:06 tarihinde, muzcu tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
"New talent: Master Shepherd (Passive, 1/1). Obtainable with 25 muffins spent in Arcane talents and with prerequisite of 3 muffins spent in Improved Polymorph, this talent allows up to two targets to be affected by Polymorph at one time."

zaten bu varken fake olmama olasılığı yok.. :p

bu postu bende 2-3 gun once us forumlarında okumustum hatta burda bi konuya yapıstırmıstım ama bende aynı shepherdı gorunce "bıraahhhh" demistim :)
Sosyal ağlarda paylaş

1- Mage dediğin 1 ini sheep yapar diğerini keser, sonra manayı biraz daha doldurur ve diğer sheep i de keser...

New talent: Master Shepherd (Passive, 1/1)' dan sonra

2- Mage dediğin 2sini sheep yapar açıkta kalanı keser, manayı biraz daha doldurur ve diğer sheep i de keser...

Manası 3. sheep e kalmadığından /bye der ve kaçmaya başlar :p :D
Sosyal ağlarda paylaş

ya şimdi ciddiye aldığımdan değil ama 3 sheep olayı gelse neden para verip bile almıyoruz? ne yani 3 sheep bi kazanç değil mi? mayıs ayında mı ne nerflendi sheep büyüsü, ondan önce kafana göre istediğin kadar sheepliyodun. hoş, hiç denemedim kaç taneyi aynı anda sheep yapabiliom diye. ama hatırlarım yani redridgedeki kale (ismini de hatırlayamadım şimdi, üstünden 10 ay geçti) ye giderdik hep (malum orası o lvlde çok ziyaret edilmiştir, ilk grup deneyimleri orda olur çoğunlukla :), ilk lfg/lfm görülürdü) 4 orc dalardı 2 sini sheeplerdim, sallamak gibi olmasın 3. yü sheeplediğimi hatırlamıom ama o da mümkündü diye hatırlıyorum.

şimdi gelse o kadar sheep 100 altın bile veririm. wsgde aynı anda 3 elemanı sheeplediğimi düşünemiyorum nihaha. valla razıyım ben sheepherd olmaya :D
Sosyal ağlarda paylaş

hehe iyi olurdu ama ozaman instancelerdeki karmaşıklığı düşünsene :D
Biri tutturcak bird diye, diğeri frag, crocodile... Eeee onların istedikleri gelene kadar değiştirecekmiyiz mobları :)

Neyse en iyisi pri ne derse o olur :)

Aslında bende hep CoC i yaptığımda karşımdakinin yavaşlamasını değilde onu geriye doğru rüzgarla uçurmayı istemişimdir ama, belki bir gün :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...