Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Magtheridonda Satılık Rogue

Assam

Öne çıkan mesajlar

Selam arkadaslar uzun süredir WoW oynuorum ve sonunda bırakacağım günler gelmişdir.Accmi eger kafama yatan bi fiyat veren olursa satmayı planlıyorum fakat Alıcının Ankarada olması şart bu işin yüzyüze olması icin ki eger olmassada satmam.Fiyat olarak 350 YTL istiyorum.

Neyse gelelim Char bilgilerine;

Name=Aneximenes
Race=Troll
Class=Rogue
Server=Magtheridon başlıktada belirtilmiş oldugu gibi

Profile= http://wow.allakhazam.com/profile.html?924788

Msn> [email protected] adresinden ulasabilirsiniz..

Not= Yeni Üye Alımı kapalı olduğundan Arkadasımın Paticik Ac.csi ile yazabildim..Burdanda Assama ac.csini verdigi icin teşekkür ederim tekrardan.. İyi Oyunlar

[ Mesaj 01 Nisan 2006, Cumartesi - 12:05 tarihinde, Assam tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ya nasıl hala bu forumlarda yazabılıosun hayret walla ya ınsanları dolandırıp utanmadan bı de yazıosun ne bıcım ınsansın ya solucek soz bulamıom..sen deılsende o huseyınle(assam)arkadaslıgını kes hıc bı sekılde bısı yapma ayrıca aklımda kaldıı kadarıyla kucukyalıda oturuodu ıstanbulda adresı bendede war ama urasıcak waktım yok..200 300 mılyon ıcınde kımseyle dalasıcak deılım ne dıyım allahından bulsun..boyle yapmaya dewam ederse bı gun yanlıs bırıne denk gelır de bısılerı gosterırler benım temmennım bu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...