Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Başkan Bush ve Knightonline

AnuriaAlptekin

Öne çıkan mesajlar

Aslında bu yazıyı az önce "KO yine medyada" başlıklı topice yanıt verirken, tamamen doğaçlama bir şekilde ve hızla yazdım. Ancak ne yalan söyliim, hoşuma gitti, okuyun istedim. Bakın KO başka nelere sebep oluyormuş :)

Flash! Flash! Flash!...
ABD başkanı G. Bush'un Knightonline fanatiği olduğu ortaya çıktı. Günün 18 saatini oyun başında geçirdiği belirlenen başkanın, içindeki şiddet eğiliminin nedeni anlaşıldı. Konuyl ilgili gazetemize açıklama yapan Başkan Bush; "67 lvl bir mage'im var. Cz'de nova town yaparken canım çok çekti, Bağdat'a Allah ne verdiyse yağdırayım dedim. Ama sanırım son dakikada bir bug oldu, kendimizi bokun içinde bulduk. Ayrıca Ork sözcüğü ben de Turk sözcüğünü anımsattığından, yakın zamanda orda da bir pk operasyonu düzenleyebilirim" dedi. Bir Fransız gazetecinin, "Peki büyücü yerine bir okçunuz olsaydı Saddam'la eskrim müsabakası mı düzenleyecektiniz?" sorusuna yanıt vermediği, danışmanlarının kulağına "la bu herifin IP adresini, yok yok vazgeçtim, açık adresini öğrenin" diye fısıldadığı belirtildi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...