Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DieHippie Hacked herşey bitti..

KosPer

Öne çıkan mesajlar

Evet beyler bir oyuncu yükselmeye başlayıp eline item geçince ne yazıkki hackleniyor.Şuanda yemin ederim ağlıyorum.Onca emek herşey, herşey gitti.Şu hayatımda ne dupe yaptım ne kosp kullandım.KO için ayrı bir bilgisyarım var yani keylogger ihtimali yok.Ya gm işi ki ben öyle düşünüyorum başka bir mana veremedim.Yazık.Böyle oyuna lanet olsun.Yazıklar olsun.Başka birşey demiyorum beni tanıyan tanır hadi eyw..
Sosyal ağlarda paylaş

yaw hemen celallenme. bır suru adama aynısı oldu bugun butun serverlarda. areste cypherda diezde ....

hacklenme falan değil. wi pe diolar. eğer yanlıslıkla sılınme warsa zaten rollback yaparlar. merak etme. ama yok dupe item aldıysan kusura bakma iş işten geçmiş demektır :S
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar anlamadınız galiba oyunun başından beri nerdeyse aynı itemleri kullanıyorum çoğu boss drop giden itemler:

+7 Shell Set
dual +8 mirage
iron necklace
iron belt
elf-metal earring
dual kekuri
+9 dex earring

bu itemleri yaklaşık 6-7 aydır kullanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

gerçekten üzücü neyse umarım bu oyunu bir daha oynamssın ne kadar emke verirsen ver item lvl vs edit dupe kosp hack hep karşılasıcaüın ve karşılacağımız şeyler ..

inanki cok üzüldğüm diğer arkadaslarada solüyorum şahısın sizinki gibi tek veya bi kaç itemı deil her bişeyi silinmiş .. yani buyuk ihtimal hack ...

birda anladım kadarı ile 2 bilgisayardan oynuyorum dedin her 2 siği bi ağa bağlıysa birinden diğerine trojen keylogger bulaşma ihtimali war ...

tekrardan sölüyorum geçmiş olsun sıkma canını sadece bunun aptal bi oyun olnunu en kısa zamanda anla ve tamamen hayatından cıkar öğüt olarak bunları söliyebilirim ... =(
Sosyal ağlarda paylaş

oncelikle gecmis olsun ....

ben 65 lvl mageyim az cok itemim var ama sen real para verme olayını cok abartmıssın gercekten ben su gune kadar 1 kere bronze preimum aldım 1 kerede 20 $ verdim nation transfer için oda baska param gitmedi 30$ gitti yani

[ Mesaj 31 Mart 2006, Cuma - 21:13 tarihinde, endless_night tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bo olay bu sabah mı oldu bizim birkac arkadastada buna benzer olaylar oldu drop itemler yok 2-3 gun once dusurdugumuz ss yok kendimiz bastıgımız +7 chitin set yok vs. eger seninde bugunse kesin bu işte GM parmagı var. Birkac kişiden daha aynı tepki var.Başkalarını hackledigi dusunulyo bunun icin nerdeyse kavga edecekler.
Bu arada sanada cok gecmiş olsun kardeşim.
Sosyal ağlarda paylaş

bende hacklendim benim sendne çok itemımım gitti lvl 70%99.99 dum 70%1 aldım geri ama kosp la kastığım için pekde üzülmedim (en azından ağlıyacak kadar)

daha sonra herkes pm atmaya başladı msnden felan cz desin +8 sword breaker la paso kesiyolar die

sonra gene ölesine charımla girecekken invalid pass dedi delirdim çok pis koydu acaip bozuldum sonra msn e döndüm invalid pass diyo diyecektim arkadaşlarıma mail gelmiş girdim bi baktım knightonlineworld yeni şifreniz budur dio o zaman evdede yanlızdım garip ama bende ağladım nie bilmiyorum :D bi an char gitti sonra geri geldi sevinsemmi üzülsemmi bilemedim heralde :)
Sosyal ağlarda paylaş

@Stuner

valla insan çocuğu gibi bağlanıyor charına.nasıl insan çocuğunun iyi eşyalar giymesini vs. isterse char'da aynen öyle bende.Yani artık içimde hep bir boşluk olacak yeniden toparlanmak falan yoruldum artık.Hepinize teşekkürler tesellileriniz için bu arada diehippie'yi almak isteyenler sölesin.

DieHippie in Cypher
Nation:Orc
NP:112k

DieHippienin yanında 60 tan düşme level 59 elemantal lord da bulunmaktadır..
Sosyal ağlarda paylaş

mageimle girdim az önce..

+8/15 hp set
+6/12 str set

lycaon staff +8

54 ve 57 kagitlari yoktu...

önce hack sandım,öyle olsa dedimki roller,iron belt necklace vs bunlarda gider..

işin saçma yanı lycaon staff ve digerleri kaç aydır üstümde ve kaç wipe geçti üstümden..

sanırım yine bi hata yine k2'ed..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...