Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Priest

Darkwish

Öne çıkan mesajlar

Uzun bir düşünme sürecinden sonra zor bir karar alarak artık hayata geri dönmeye karar verdim zatne yaklasık 1 aydır oynamıyor gibiydim canımdan çok sevdiğim priestimi satmayı düşünüyorum.

Karakter 5 tier2 full tier1 rejuv gem darkmoon card blue dragon sahibi necklace Angelistas charm reputaiton: ZG revered;Thorium Brotherhood revered;Av exalted(1k kaldı üşendim :S);Orgrimmar Exalted

Tüm rank14 mountları mevcut ama wolf ve undead horse dan baskasını binemior Undead Priest bu arada =P.

500g civarı parası var alt charlardaki epic/blue larla beraber 1k golda yaklasır bankasında 200 tane Nexus mevcut ancak buyuk bir cogunlugunu guildime vericem sanırım 70 Large brilliant shard binlerce illusion dust vesaire var sağlam herb stoku ve potionları mevcut şu anda Sylvanas da Affliction adlı guilddeyim officerdım ancak kararı aldıktan sonra member statusune geçtim Spellpower 22 int 20 str 20 spi 15 agi 25 agi vs baya bi rare enchantler mevcut(300 ench/300 herb).

Yakında patchi halledebilirsem wow allakhazam linki de koyacam kusra bakmayın yazmak zorunda kaldım.

Fiyat hakkında net bir düşüncem yok özel mesajlarla teklif ederseniz sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...