Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

S_O_U_L un anlamsız davranış bozukluğu ???

bonuSimo

Öne çıkan mesajlar

bu eleman hakkaten eziq paticik takipcileri bilir np transferini banlanmak için yapıorum yalanına sığınıp minareye göre kılıf buldum sandıydı... :) bende karşı çıkmıştım işi yaptın yalan uydurma die o gün bugün cz de üstüme oynar eziq :D bakın spotta afk yakalamış kesmiş kimse yokken ve o dar beyninde neler kurdusa bi sayfa pm yollamış :D:D gülünç oluon lam soul lolsün :)

hadi gel gene küfür et tabakda et kartal tibet falam yaz..

buda eziliğin belgesi işde oluomuş belgesi

önünde oturup kalkorum gene partice girio tek başıma iken 1vs1 gelirsin öğren biraz... ama tabi sende acı büyük :)

[img=http://img211.imageshack.us/img211/9633/n00bsoul8ph.th.jpg]

[ Mesaj 29 Mart 2006, Çarşamba - 23:54 tarihinde, bonuSimo tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

aranızda ne gibi bişi war bilmiorumda boşa açmışın be kardeş bizede yapıolar bööle şeyler 10 kişi gelip acit atıp herşeyi yaktıktan soora öldürüp(spam ilizyonu unutmayam) üstünde oturup kalkan mı dersin pm atan mı dersin bunlar için parmaklarını yormaya değmez yaf...
Sosyal ağlarda paylaş

Saygıdeğer Tükçesi güzel (!) kardeşim. O gece soul senin dötünü kestiğinde ben de yanındaydım. Koskoca trol partisinin içinden geldi kesti seni bu bir. Yazdığı pm lere gelince: "wdsajdıosadlad sajdlsk djsalkjgl jglş sdjla sk aslksajd sd" tarzında sana hitap eden cümleler yazdı yolladı. Oturup kalkma Pm yollama olaylarına gelince: Sizin troll spotunu basmaya gelip öldüğü zamanlarda ilk pm i sen ona atıp bişeyler demeye çalıştın. Onun o dar beyni senin o koca ama bi o kadar boş kafanın içindeki beyni 2 ye katlar her yönden emin olabilirsin. Belki de o pm deki garip harfleri sana Paticikte topic açabilesin diye yollamıştır, kimbilir?
Her neyse eziklik meselesine gelince "oluom, geliom... " gibi uzaylı dilinden cümleler yazma adam akıllı kullan Türkçeyi de bişey biliyor bu çocuk desinler. Şanına şan katar. Saygılar...

[ Mesaj 30 Mart 2006, Perşembe - 19:15 tarihinde, Cancel tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...