Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turk clan liderlerine ve KOdaki Turklere csw savasi icin cagri :))

JadeReal

Öne çıkan mesajlar

Jade forumda çok nadir görüncek bu dakikadan sonra Christoph Daum gibi taktikler geliştiriyo... JAde 4-4-2 taktiği ile kaleyi içten fethederiz emin ol
sdfdsafdsafdasf

Onur sen biraz enerji tüket lam bu ne enerji sende günde 10 bardak taze sıkılmış portakal suyumu içiyon neeee :D
Bu arada 1000.mesajı sen yazdın kendi paranı kendin öde asdasdasd

[ Mesaj 06 Nisan 2006, Perşembe - 14:20 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Redbull'u tek geçerim :)
CSW yi kazanırsak Redbull'larınız benden JAde 2 tane ısmarlıcam fikir ondan çıktı torpilli
asdasdasdasdas
Not : Jade 2 tane redbull içerse istanbul'dan başlar Artvin'e kadar tazı gibi koşar adasdasdasdas

[ Mesaj 06 Nisan 2006, Perşembe - 14:23 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Herakles
pati § 06 Nisan 2006, Perşembe - 13:56 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

jadereal.
sen burdaki eleştiriler ile pek zaman harcama bence
bu kadar topluluğa ses vermek zor iş senin ki .
şahsen ben o gün eyer kötü bi aksilik olursa kaleyi alamassak ki aklımdan geçmiyor değil .(çünki her türlü dala vere var onlarda ).
senin ekipleri ve daha çok katılımcı için zaman ayırmanı tafsiye ederim .
Csw açılınca girelim ve şu işi artık bitirelim...

E zor tabii herkezi her an online bulmakta zor ben yazdim stratejiyide dosyayi online gorduklerime yolladim demin Ersinde sana yollasin ben goremedim seni.

Kaybetme riskimiz tabi var :(

[ Mesaj 06 Nisan 2006, Perşembe - 16:33 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal demiş ki;
E zor tabii herkezi her an online bulmakta zor ben yazdim stratejiyide dosyayi online gorduklerime yolladim demin Ersinde sana yollasin ben goremedim seni.

Tamam ben yollarım herakles'e
Sen geri kalanları hallet yeşim :)

[ Mesaj 06 Nisan 2006, Perşembe - 22:07 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...