Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turk clan liderlerine ve KOdaki Turklere csw savasi icin cagri :))

JadeReal

Öne çıkan mesajlar

@PiCaLLo

Godz clani bize destek vermekten vazgectiler hatta kostek olacakalrida duyuldu aranizda bizle beraber olmak isteyenler olabilir ama liderinizin karsi oldugunu biliyorum.

Sizin isteyinzile isminizi eklemistim ama Liderinizin istegi ile geri cekildiniz.
Listeye ferdi isimler yazilmiyor.
BU is icin bu kadar ugrastik. Toplantiya sadece bize destek veren clanlar ve guruplar katilacaklar. Ben o listeye afaki isim yazmam. Kusura bakmasin kimse.

[ Mesaj 04 Nisan 2006, Salı - 12:31 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Artik buraya kadar geldik. Burada benimde kavgali oldugum yada neden dusmandir bile bilmedigim ama dusmanim oldugunu bildigim dolu clan yada member var ama bu beraberlikte benim icin bunlar onemli degil.

Dostluk, dusmanlik, orc olmak human olmak onemli degil.

Bayrak icin savasicaz belkide birbirimizi iyi taniyacagiz eski didismeler bitecek.

Ama Godz clan liderinin fikirlerini ve goruslerini ben ogrendikten sonra anladimki oradan ferdi katilimda gurup katilimda olmaz ve bu kadar cabam da cope gider.

Bu yuzden bu konuyu uzatmak istemiyorum PiCaLLo.

[ Mesaj 04 Nisan 2006, Salı - 12:38 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Asagidaki clan isimlerini burada clani adina konusan arkadaslarin sozune istinaden onlara guvenerek yaziyorum

Son durum :
BreaveHeart (ROYCOLT)
PaTRiot (Jade)
Bloodbrothers (SrLancelot)
CHOSENS (ozkancab/ obi)
Phantoms (Bilinc)
ALoT ( Poli)
Unrivalleds (Thremors)
Hierapolis (fattal)
Marjinal (fyasa2002 )
TheOthers (Kaksi)
Violance ( lvlustafa)
didwehurtyou (::midnight::)
LostAngels (NewBieMe)
VeniVidiVici (PowerBuff)
NoNam3 (MrCraig,HeLLory)
Vision ( tazy_Tikky) ( karus ve elmorad)

Hurr1cane ferdi katilimcilarla gorusecek (KASIMPATI)
Birde 2 partilik super guc geliyo :)))) ( adlari simdilik sakli)
Ayrica cesitli yabanci clanlardan Turk guruplar savas icin gelicekler
Listede adi olan clanlarin temsilcilerinin bana ( ozel mesajla buradan) msn adreslerini, oyundaki nick ve clan isimlerini yazmalarini rica ediyorumki herseyi buradan konusmayalim

yada

logolarindan birisi kullanilabilir begeninize gore. Onemli olan orada birbirimizi tanimamiz

Ayrica Carsamba saat 20:00 da TS de bulusacaz. Ip ler msnden verilmistir.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...