Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turk clan liderlerine ve KOdaki Turklere csw savasi icin cagri :))

JadeReal

Öne çıkan mesajlar

Asagidaki clan isimlerini burada clani adina konusan arkadaslarin sozune istinaden onlara guvenerek yaziyorum

Son durum :
Godz (PCPC)
PaTRiot (Jade)
Bloodbrothers (SrLancelot)
CHOSENS (ozkancab)
BraveHeart (Xrated)
Phantoms (Bilinc)
ALoT ( Poli)
Unrivalleds (Thremors)
Hierapolis (fattal)
Marjinal (fyasa2002 )

Hurr1cane ferdi katilimcilarla gorusecek (KASIMPATI)
Sosyal ağlarda paylaş

savasta allahtan mani gelmezse ve son anda bir clan uygulamasi cikmazsa(son anda bir gruba ally olunmazsa) bir american clani(BadCompany) savasta bu olusumu desteklemek icin gelecektir. (gorusum kendi fikrim olup clanimi kapsamamaktadir)en azindan ben gelecegim.

maxin chari 70 yapmaya calisiyorum. leveldeyim ve bu son mesajim bu gecelik.Cta tomorrow.
Sosyal ağlarda paylaş

şaka bi yana baya bi katılım oldu.. kulaktan kulaga devam ederse bu haber sanırım daha da katılım olur.. ancak burada asıl düşülmesi gereken bir konu var.. antrenman yapmak.. savas günü taktik belirlenmes:S

bi gün belirleyin.. mümkün olabilecek max katılımın sağlanabilineceği ve herkese uyan bir gün.. bu şekilde bir taktik belirlensin ve bunu uygulayalım..
Sosyal ağlarda paylaş

NoobTheLast online dı az önce oyunda bilmiyorum çıktı mı çıkmadıysa ben bi yolla haber uçuriym de gelsin foruma :))
Tamam ben arkadaşa söledim msn den thelast clanından yetkili kim varsa linki verdim gelcek foruma

[ Mesaj 30 Mart 2006, Perşembe - 23:06 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Buyuk ihtimal karsimizda Illuminati Dream ve belki wesmelltogether olacak

Ayni zamanda kaleyi almak icin gelen ama alley olmayan clanlar olabilir bunlarda
Insomnia
BadCOmpany , Hatred ve Wrath gibi clanlar

Bu kaleyi almak icin amacimizi anlatirsak bu clanlarin hic katilmamasini saglayabilirim o gunluk ama daha sonra savunurken bize karsi olacaklardir.

[ Mesaj 30 Mart 2006, Perşembe - 23:07 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...