Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turk clan liderlerine ve KOdaki Turklere csw savasi icin cagri :))

JadeReal

Öne çıkan mesajlar

Konunun başlıgına gore birkaç şey yazayım dedim 12 sayfa olmus topic bahsedildimi bilmiyorum ama benım merak ettigim birşey var burda, Okey super fikir keşke o şekilde bir bir birliktelik saglansın anlasılsın sistemli planlı bir hareket ile Ally olunarak alınsın....

Soru şu: Bir çok yuksek levelli turk oyuncular hem orc hemde human olarak yabancı klanlardalar Ör: İnsomnia da turk klanları kaleye almak için CSW ye girdiklerinde bu oyuncular CSW girmiceklermi yoksa buyrun geçin mi dicekler, yoksa karşı koyacaklarmı....

Çunku oyunda bu şekilde yuksek levelli olupda yabancı klanlarda olan kişilerin sayısı ole cokda az deil ve hepsi mutlaka CSW ye giriyor....
Sosyal ağlarda paylaş

suan bu olaya ortak olan clanlardaki playerler gercekden kendini kanıtlamıs artık 65+ olmus oyunda baya seyleri asmıs adamlar ki bu adamların bir araya geldigi zaman neler olabilcegini dusunemiyorum sadece burda eksik olan guven ve iş paylasımı gerisi sorun degil bence bu kadar saglam kaliteli player 1 işe giriyosa ben o işe oldu gozuyle bakarım ...
Sosyal ağlarda paylaş

Evet KASIMPATI bunu bende dusundum ama buna yapicak cok fazla birsey yok isterlerse ferdi olarak katilacaklarini soylerler herkeze onlarin ferdi olarak alley olduklarini iletiriz ama logolari baska olacagindan karambole umarim gitmezler yani sonucta bence orasi cehennem yerine donecek . Zaten ben logo bugdanda korkuyorum ama denicez.

Y ada kale savasi icin sadece sureligine O logo altinda birlesmis clanlardan birlerine girecekler. nasil isterlerse..

Sonucta asiri sayida ıolacaklarini sanmiyorum bana pm den bildirirlerse (sadece yuksek lvl olanlar olmali bu kilser yoksa kimkime dumduma olur) bende toplanti aninda liderlere ferdi katilan bu kisileri duyururum.

[ Mesaj 30 Mart 2006, Perşembe - 12:30 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

elbette organızasyonun dısında kalan ve belırlenen logoyu takmıyan herkez dusman yerıen konulucaktır :)
o karambolde logo oldugu haldede pek cok kısı gume gıder :)

bunun ıcınde kendıne guvenen turk klanlarıd cıkabılır 1 klanı bız ayrı saldırıcaz alabılrısek alırız da dıyebılır.

[ Mesaj 30 Mart 2006, Perşembe - 12:29 tarihinde, thearsiv tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

@KaSiMPaTi_1

Iste bu yuzden logo mevzusunu getirdim birazcikta. Yani logsuz kisler bizi cok baglamicak. Bunu ayni cati altinda birlesmis milletler gibi dusun :)

Yani biz savasirken o logoyu tasimayan ve haberimiz dahilinde olmayan charlar Turkmus Yunanmis bizi baglamicak. Biz kendi alleylerimize bakacagiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 1ns0mn1a clan üyesi olarak gelicem attack yapmayın heeee :)))
Bizim clanda Longyan,:herakles:,DontTouchOnlyWatch,Nuance (ben),Az0, DontCallMeBaby,::Reactive::,aLoser var bildiğim kadarıyla türk olan..

[ Mesaj 30 Mart 2006, Perşembe - 12:36 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Hii aklima bisi geldi :)))))))))))))

Logoyuda burada belirlemeyelim eheheheheh

Illuminati bizim logoyu burdan alip tepesine takip savasta saldirmazsa hic sasmam karaktersiz cunku ahahahahahahahahahahah

Yada bu tip baska clanlar ckabilir ahahahaha ama farkedilir clan adindan ahahahaah cok guldum kendi kendime :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu konunun aceleye gelmesini istemiyorum.... İlla ilk CSW ye girilip alınacak kale diede dusunmuyorum, aceleye gerek olmadıgı kanaatindeyim... Oncelikle bi kaç şeyin konusulması lazım, mesela CDW ler en buyuk sorun şu bana gore Mageler alan atıyorlar o anda kaleyi savunan gruba alan atmak zorundasın ama içinde Ally den adamlarda var, bunu cok defa yasadık, bilmeyenler için sole bir durum cıkıyor ortaya vay bana vurdu bu nasıl ally tamam bende vurucam bundan sonra denılıp olay tamamen dagılıyor.... İşi bilen anlayan kafası çalışan ve bu oyunu çok iyi oyanayan tecrubeli adamlarla oraya girmek lazım.... Bu kadar toparlanıp hazırlanıp bir kere olması gerekn bir hareket cunku 2. sefer cok daha hazırlıklı olucaklardır ve deneyip alamamakda ayrı bir gırgır konusu olucaktır.... Gozu kapalı birşeylere dalmamak lazım.....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KASIMPATI_1 demişki;
Ben bu konunun aceleye gelmesini istemiyorum.... İlla ilk CSW ye girilip alınacak kale diede dusunmuyorum, aceleye gerek olmadıgı kanaatindeyim... Oncelikle bi kaç şeyin konusulması lazım, mesela CDW ler en buyuk sorun şu bana gore Mageler alan atıyorlar o anda kaleyi savunan gruba alan atmak zorundasın ama içinde Ally den adamlarda var, bunu cok defa yasadık, bilmeyenler için sole bir durum cıkıyor ortaya vay bana vurdu bu nasıl ally tamam bende vurucam bundan sonra denılıp olay tamamen dagılıyor.... İşi bilen anlayan kafası çalışan ve bu oyunu çok iyi oyanayan tecrubeli adamlarla oraya girmek lazım.... Bu kadar toparlanıp hazırlanıp bir kere olması gerekn bir hareket cunku 2. sefer cok daha hazırlıklı olucaklardır ve deneyip alamamakda ayrı bir gırgır konusu olucaktır.... Gozu kapalı birşeylere dalmamak lazım.....

Ya zaten acelesi yok önce plan.. Logo daha kararlaştırılmadı..Herşeyi bi tamamlamak lazım hazır oldumuzda....Ally olacak her clanın lideri clandakilere söleyecek o gün bütün clan member ları online olacak en başta...yada çoğunluğu.. Ne kadar fazla olursak o kadar işimiz daha kolay olur.. Plansız proje yürümez ;)
Sosyal ağlarda paylaş

@KaSiMPaTi_1

Her dediginde haklisin. Ama bu isin antremani ancak Delos bosken yapilabiliyor. Daha ileri tecrube ancak savasilarak elde ediliyorki oda savasa girmek demek zaten. Kazanamazsak bir daha deenriz sıkılana kadar tabiki riski var.

Acele etmicez bikac hafta tartisicaz su anda sadece clanalri belirliyoruz her tartismamizi buradan yapmayacagiz.

Birde alleylerin birbirlerine vurmamasi icin cesitli taktikler var biz toplanip Ventriloyu hazir edelimö orada konusacagiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Aresle alakam yokda Diesden biliyorum O bayragı sırf oraya koymak için koymayın ...
Agırlıgını tasıyabiliyosanız kullanın ...
Kısacası "Türkler yine yaptı yapacagını hile , vs ile aldılar kaleyi" denmesi orda türk bayragı olmasından daha kötü bence ...
###### Sadece Fikrim ######

/flame on
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...