Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turk clan liderlerine ve KOdaki Turklere csw savasi icin cagri :))

JadeReal

Öne çıkan mesajlar

BraveHeart adına konuşabilirim sanırım. Böle bi organizasyonda her zaman bulunuruz ...
Son zamanlarda finallerim yüzünden pek oynıyamasamda zaman ve tarih belirlenirse mutlaka orda olurum...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

[ Mesaj 29 Mart 2006, Çarşamba - 17:52 tarihinde, Xrated tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Katiliorum ve her türlü warim :)) Yeterki illlmunati clanindan alinsin orasi adamlar adeta sahiplenmis cadir kurmus gitmiorlar ordan ve bu daha cok böle giderse hic alinacaga benzemior..Masonluk ve Yahudilik dünyamizda fazlasiyla hakimiyet sürmekte bunu oyunda son vermek bizlerin elinde..madem bu oyunun % cogunlugu bizlerde bunu alalim ltfn..Her ne gerekiorsa WARİM
..
Sosyal ağlarda paylaş

Bu söylediğiniz olay Diez de oldu. Ben Diezde oynarkene..
bilirsiniz hatta Bu adamlar Turkuaz diye bi clan kurdular. Sonra tüm alleyler birbirini satti. Ne için? gelicek para için.. Tabii Ares'in gözü tok. Bu olay olur bence. Jade'ye güveniyorum. Bende Clanımla konuşurum. Ayarlayabilrsem çok süper olur :)
Sosyal ağlarda paylaş

Çok güzel bi fikir de yaygınlaştırmak lazım zaten oyunun %80'lik kısmını türkler oluşturuyo... Ya zaten kale'nin İlluminati de kalması bana garip geliyo ya onca sağlam clan var nasıl illuminati de kaldı kale ben orasını anlamadım ya...Zaten uzun süredir kale ya Almalibre ya İlluminati yada diğer yabancı clanlarda kaldı (Ares'te)...
Bi kere de türkler alsın kaleyi :)
Sosyal ağlarda paylaş

İş magelerde bitio magelerin organize olmasi gerek ve ölmemesi gerek ne olursa olsun ölmemeleri gerek cunku onlarin tek avantaji cristalin önünde spawn olamalari bizler ölünce direk en bastan kosmamiz gerekior öleni tplicek cok cok güzel magelere ihtiyac war ...Ben kendime güveniorum bu konuda^^
Sosyal ağlarda paylaş

Pc 70 oldun mu meteor at kafalarına :))
Kinkeh , MoraineDemodred, imsosorry,pcpc,hurr1cane, Poli..Zaten bunlar yeter kaleyi almak için her biri aynı ayna kaleye yağdırsalar tamam işte kale bizde :) Kristal'ide kır gösteriş olsun :)
sadlkfjasdlkfsadkfjas xd

[ Mesaj 29 Mart 2006, Çarşamba - 18:21 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...