Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turk clan liderlerine ve KOdaki Turklere csw savasi icin cagri :))

JadeReal

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar diger bir baslikta ( http://forum.paticik.com/konu.php?id=176596&syf=son#sayfasonu)

tartisilirken aklima gelen bir fikirle bu basligi aciyorum bakalim tepkileriniz nasil olucak :))

Simdi csw kale yani Illuminatinin elinde ve bir cok kez denendi ozellikle bug abuse yaptiklari icinde almasi guc oldu bende soyle bir fikir verdim.

belli birgun tespit edicez. O gun csw ye katilacak olan tum clanlar ( Turkler) turkbayragi logosu yada kirmizi beyaz TR armasi olabilir takacaklar ve csw ye katilicaz. Herkez seslide olucak.

BNu savasa para icind egil sadece bayrak icin katilacaz. Tipik de bir stratejisi var olumlu olursa cevaplar onuda anlatirim. Kaleyi alan clan bayragi dikecek Turk bayragini :)))

Para bence onemli degil ama savas sirasinda birisi alleyleri not eder esit paylasiriz varmisniz? :)

[ Mesaj 29 Mart 2006, Çarşamba - 17:04 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

sorunun burada para oldugunu sanmıorum.. bu csw ye katılıp ally olucak insanlar bunu Türk bayrağını oraya koymak için gireceklerdir..

Ancak şöyle bir sorum var.. gm ler buna müsaade ederler mi? Daha önce böle bişey olmuştu başka serverda yanlış hatırlamıyorsam.. gm ikaz etmişti bayrağı indirin die.. indirmmeişlerdi arkadaşlarda doğal olarak.. sonra clanlari disband edildi ve başkanları banlandı..

Bu yapmak istediğiniz şey biraz da ayrımcılık yapacak gibi.. ancak şöyle bir gerçek de var illuminati nin logoso dolar ın üzerinde yok mu? var ^^

Ben şöyle bişey tavsiye ederim ki kabul edilir yada edilmez.. Türkiyeyi Türkiye yapan insanı yani Atatürkümüzün resmini koyalım.. böylece kimse tepki de veremez.. mantıklı deil mi? saygılarımla EndRi
Sosyal ağlarda paylaş

HerSoyle organize olucaz herkez etrafina duyuracak isteyen clan liderleri buraya isimlerini birakacaklar.

Sora bir gun tespit edicez. Sora bir logo belirleyecez buraya herkez yuklesin die eklicez.

Ondan sora clan liderler strateji belirlicez. yada asistleri ve herkez kendi clanina anlaticak.

Sora o gun Illuminatinin halini dusunemiyorum. Ayni logoyu takmis bir suru orc ve human hepberbaer ustlerinden gecerken Futilitynin beli kolu tutulur herhalde ahahahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Burada Turklugu simgeleyen ehrhangibir simge koyabiliriz eger bayraga karsiysaniz.

Ayrica bu cok sacma her turlu spor musabakasinda yada baska turlu yarismada Milli deegerler icin bayrak kullanilir bu ayrimcilik degil bu kendi tercihimizdir. Ayrica bayrak kullanan cok clan var:)
Sosyal ağlarda paylaş

@eMrE_uLTrAsLAn

E burdan cikartacaginiz en son sey benim egom yani sirf antipatiklik olsun die bisey yazmayin buraya.

bana ne ozel bir faydasi olacakki? sana neyse banada ayni hazzi verecek.. Ben diyorum para icin katilmayacagiz hangi clan alirsa alsin tespit ettigimiz bir logoyu TR TC bayrak yada simgesel birsey kaleye dikecek diyorum sen ne diyosun..
Sosyal ağlarda paylaş

aman jade kızdı sıvışalım xD

yok yaw sölediğini anlıorum ve destekliyorum.. sadece sonra ters bi durum olmasın istedim o kadar.. çünkü bir çok oyuncu böyle bişeyi şikayet edecek ve kabullenmeyecektir.. sadece farklı bi açıdan bakıorum o kadar.. ancak olursa seni de tebrik ederim böyle birşeye ön ayak oldugun için :)
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar bi ara kfc(kentuck fried chicken)'nin sembolünü koymuştu hiçbi sorun olmadı..ayrıca illuminati'yi tilt etmek için ortak hareket yeter diye düşünüyorum ve eğer türk bayrağı gm'lerce ikaz nedeni falan olucaksa..osmanlı alemi ya da bozkurtbaşlı göktürk bayrağını koyabiliriz why not?
Sosyal ağlarda paylaş

Mesela nasil sikayet edecek ve kabullenmeyecek? Nesiini kim sikayet edebilir alleyleri istedigimiz gibi kuruyoruz.

Bilegimizin hakkiyla gidip savasacaz ama guclu clanlardan katilim olmasi lazim. Torparlanmak birkac hafta alir.

he kaleyi alan clana tepki gelir diyosaniz buraya adini yazan herkez birbinie guvenerek girecek parayi dert etmeyecek en azindan 1 ay o berbaer tespit ettigimiz logo o kalede kalacak... Bunun icin savasicaz.
Sosyal ağlarda paylaş

abla koydu kafaya allah sonumuzu hayir eyleye

isin asli benim nacizane bir fikrim var belli basli aritk oturmaya baslamis klanlar icin orc human herkesin kullanabilecegi bir ventrillo bu sayede hem insanlar birbirini tanir hem orclarla cz daha zevkli olur hemde belki insanlar arasindaki yanlis anlasilmalar ortadan kalkar ne bilim daha zevkli bir hale gelebilir..
Sosyal ağlarda paylaş

Iı de Illuminatinin logosu neki?

Hem ucgen armasi ne anlama geliyor biliyorsunuz hem Dolar uzerindeki isaret...

Ben arastiricam hem turk oldugumuzu belli eden hemde ayrimcilik denemeyecek bir logo bulucam...

Zaten yapilan is anlasilacak sonunda ne icin yapildi :))

[ Mesaj 29 Mart 2006, Çarşamba - 17:21 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Ablacım Vallaha çok güzel bir fikir:)
Bende Clanımla birlikte Yardımcı olmaya çallışırım :)
Önemli olan orda Türkler olarak bir birlik olduğumuzu göstermek :)

BloodBrothersS'ın lideri olaraktan Logomuda koyar herzaman desteklerim:) Ts'den haberleşiriz:)Elbette orada diğer clanlar karşısında boy gösteremeyebilirim ama önemli olan bir bütün olduğumuzu göstermek diye düşünüyorum...

Gerçekten çok güzel bir fikir arkdaşlar herkesin katılmasını isterim..

SrLanceloT LvL = 63 Clan = BloodBrotherS
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...