Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Isilion PaTRiot ve Illuminati clani

JadeReal

Öne çıkan mesajlar

GENCOSMANX@

yanlışlık var ben illuminatiden kimseyle tanışmıyorum onların netip insanlar olduğu belli bu arada bu benim arkadaşım ben aresden oynuyorum sizler gibi adım Enamor4me sadece full video varsa linkini koyabilirmisin dedim bunda abuk bişi olduğunu sanmıyorum neyse yinede saol görüşmek üzere:) bu arada artık oynamıyorum charımı sattım duyrulur.... yinede videonun full versiyonunun linkini koyarsan sevinirim yada mail adresime yolla farketmez:D
Sosyal ağlarda paylaş

Olm uzatan sensin madem begenmiyosun gelip yazma..

burada Illuminatinin yaptigi birsey anlatiliyo onun videosunu istemisler koymusuz...

Pk videosumu koymusuz?
Begenmedigin basligi okumican zorla okutmuyoruz ya:)

[ Mesaj 03 Nisan 2006, Pazartesi - 14:21 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

üniversite okudum bilmemne master yaptım ama türkçeyi öğrenemedim OLM.
Neyse fazla uzatmıyorum ama sana küçük bi tavsiyede bulunmak isterim. Şuana kadar sürekli sana ve clanına destek verdim bu tavsiyemi umarım biraz düşünürsün. Bundan sonrada vermek isterdim ama clanına değil Jade olarak söylerim çünkü senin eski halini biliyorum . şuanki jadeyle benim bildiğim jade arasında dağlar kadar fark var.
KO yüzünden kafayı yemek üzeresin. biraz unutmaya çalış ko yu
Sosyal ağlarda paylaş

Iste boleleri de cikiyo aramizdan.. ben KO yuzunden kafayi yedigimi gosteriri birsey yapmadim ama sende KO forumunda sin hatta okudugunu bile anlamadan sirf saldirmak icin saldirip topicide rezil edecek sekilde yazilar yaziyorsun ama kafayi yiyen benim sen harikasin:)))

OLM Turkcemizi gostermiyo sizden ogrendim chat dili bu ahahahah

Sacma sapan bir insandin halada olesin ,,,

Sen kimin clanina destek verdin onuda anlamadim benim mi? )))

[ Mesaj 03 Nisan 2006, Pazartesi - 14:28 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

yaaa öylemi jade
ben marla yada eren nasıl tanırsan artık
şuana kadar ikinizede olm lu konuşmadım
hiçbiyerde clanınızı lekelemedim. aksine herzaman destek verdim.bunu en çok sen biliyosun jade.
benim demek istediğim o değildi picallo
fazla uzatmaya gerek yok. çok ayıp ettiniz
dikkat ettiysem benim bildiğim jade demiştim demekki tanımamışım.
illuminatinin yaptığı büyük ayıp gerçekten ama bu konuda bile patriot bilmemne jade bilmemne artık sıkıldım onu demek istemiştim. picallo geldi bi ayıp etti ona cevap verirken sen geldin başka bir ayıp.
neyse iyi bakın kendinize
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
Illuminatinin clani bundan 2 sene once ben kittes clanındayken NYChrisin clanındayken bizde kesiyoduk ilision ve Illuminatinin bizim alyimizdi ve orda bi olay gecti Illuminatinin wariorlarindan biri krakota deil oteki adini unutum drduk yere I love you kurdistan dedi sirf bana ve warpsdreame inat bunu soledi bu arda ben oje ve o anda bizde cevap verdik nedemek istiyosun flan kufurlestik iyice kızıstı isler ve nychris bize sunu dedi onlar benim muttefim nederse desinler haklıdırlar oyuzden susun dedi bizde o an clandancıktık
demek istedim su yabancılar cok kasindiklari icin bazi seyleri hak ediyolar bizleri kıskırtan onlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...