Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cz'de boss'kesen oyunculara

TreMorS

Öne çıkan mesajlar

said:
CZ De Boss Kesiyorlarsa Enerjisine BAkarim %70 - 80 C
ivarinda ise Dalarim.. ama Yarıya indirdiyse Karısmam.. alsin.. Bu arada İlk Secenekte ise.. Adama diil Bosa Dalarim.. Bide Boss Keserken Debuff Atan Kardeşlerimiz Var Kendilerine En icten dileklerimle Sevgi Kelebeklerimi Gonderiyorum :)

Ben bunu 1 kere AssassinTheLasT Duke yi keserken yaptim. Adam duke yi vokeleyip götürdü. Heralde vurucam zannetti :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya bossa ks yapılsın kım gucluyse o alsın ha gucu yoksa zaten oraya takılmasın ex kassın sonra o kutuyu acsın ama boss keser ken bıraz agzımı bozucam debuf atan serefsızler olmasa bu oyun gercekten cok daah guzel olacak bi dahakıne ısımlerını de yazıcam bu adi insanların
adam 58 lvl spıke acılmamıs cz de boss kesıcek yok öle kolay yenılmez tabıkı ks olacak ama debuf atanlar harbı ınsan evladı deıl kac defa yatırdılar bı ustune üstlük resseri sokamadım basım da oturdular ..............
Sosyal ağlarda paylaş

nedir bu holy lere karşı antipatiniz anlamadım :)
adam gelip scream lese başlasa sword çalışmaya tam 100enerjin kalmışken sana vurmaya yetişemeden boss vursa ölsen bu sefer o warrior a laf atıcan..

Ne dicek priest, bırak elleme garibi boss kesiyor yatar felan mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

benım demek ıstedıgım adam boss kesıyo ya gıt bossa dal adama neden dalıyon guclusen al kutuyu ya gecen gun kolyesınde deılım lupus cıktı ve ben yerde ıkı seksen serılı yatıyodum parasın dan falan deıl ıhtıyacım yok ama yardım ederdım bırıne ıyı olurdu öle sıne gıttı kutu alamadım :(( adam str olmus tek basına dolasıyo obl kesıyorum la durduk yere debuf sankı kesıcek ben böle adamlara sınır oluyorum tascı sen ıyısın bunu bılıyorum:))
Sosyal ağlarda paylaş

cz de dm yapiorduk, 3 rog gelmiş saklanarak...
dm yi bitirmemizi beklediler ve dm öldükten sonra atak verdiler...
gerçi kestik hepsini ama... gerçekten hoşuma gitti, saygı duyulacak davraniş...
bunu boole yapan 3-5 kişi war sanirim... onun dişinda herkes xp düşer drop gider kaygisi olmaksizin herşeye dalior, o saman zaman sana uymazsa sen zamana uyacaksin..
benim görüşüm o 3 rog dişinda herkese ks yapar spotuna girerim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...