Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cz'de boss'kesen oyunculara

TreMorS

Öne çıkan mesajlar

CZ Orc ve Humanlarin savas alani. orada hersey olabilir.

Spot tabii basilacak amac np toplamak.

Ama bana gore boss kesilirken KS yapmak pek etik degil zaten o bossdan kimseye hayir gelmiyo boyle durumlarda. Ama yine de yapanida suclayamam :) Ozellikle kesen orc KS yapan humansa ehehehehehe

Saka tabii ama psikolojik birsey ehrhalde bowlda gezerken bir human boss kesiyorsa kaliteli bir oyuncu eger de humansa o bossa dokunmaz ama simdi bir grup orc boss kesiyosa dalarsin hem yatirirsin hem kesersin :)

[ Mesaj 29 Mart 2006, Çarşamba - 15:10 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

dPGaMe , Ismi yanlış olabilir ama öyle olması lazım , oyuna girip xRomeOx e sorabilirim tam ismini , hatta bi mage arkadaşı gelmişti ona satmıştı, drop ona geldiği için banada 500m vermişti , Mage e verdiğine göre mage e yarayacak birşey , bonuslarını unuttum ama necklace di..
Sosyal ağlarda paylaş

Ks yapılan bossdan item düşmez diye söylentiler wardı bunları söyleyen arkadaşların yanında shaula kestim Esland snow KSci geldi, millet waz geçti beni izlemekten nasıl olsa drop çıkmicak dediler kutuyu bi açtım SS ^^
bence bi bossda drop warsa her halukarda çıkıor ister % at ister abyss fire çak istersen de ks...
bana göre de eer bi boss u alamicaksam attack wermem saçma... başa baş gidiorsa kesinlikle kutuyu açmak için attack weririm.
ama gel gelelim her işin bi b.k unu çıkarıcak olanlar oluyor boss keserken trade atmak we ya kutu çıkarana party atmak gib T_T
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TreMorS
pati § 29 Mart 2006, Çarşamba - 14:41 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

Ben barbaross'u suçlamıyorum dupeci falan diye asla!!!
sadece demek istediğim bazı şeylere doymuş olması gereken bir noktada bu arkadaş,sence de öyle diil mi dostum?bak krakatoa'ya,bilinc'e,nychris'e falan..ben boss kesiyorken lord_tyrannus(yemin ederim) bana dokunmadan yanımdan geçti gitti.öküsbaş derken onun veya birbaşkasının şahsına(asla!) kötü amaçla söylemiyorum,diyo ya bizanslı bana delibaş alyon derler diye..battalgazi'de yapıştırıyo:- ben öküsbaş alyon diye duymuştum:))..ben siz warriorlara öküsbaş diyorum..küfür diil bu yanlış anlamayın.ben barbarros'a kırgınım arkadaş(kızgınım)..ben işyerinden okuyorum forumu frapsliyemem:(

Bak sen cz de boss kesmekten bahsediyosun. karambolun icinde kesmekten. Bu is doymus doymamislik meselesi degilki bossu kesebilen keser oyunun yapisi bu yani benim itemim var artik bossu sevgili arkadaslara birakayim die bir sey olmazki :)))

Ayrica dupe die herkezi sucluyosunuz akliniza gelen :) barbaross uzerindeki tum itemleri ben yaptim bizim clanda duper yok dupeci yok. Bunu kafaniza sokun artik. Boss keseriz takas ederiz ticaret yaapriz clan kurallarimizda paylasim yoktur biz clan icinde item de paylasmayiz . ıtem isteyen bana soyler ben saglarim bir sekilde...

Bu tip seyler soyleyip durmayin ispatsiz. Boss konusunda da KS yapsa guclu olan alir dropu cz de ama KS yapilan bossdan iyi drop dusmez. Cz bu yau... Eslanddan bahsetmiyosunuz. Barbarossa da sormak laziim ne gormuste ne yapmis acaba

[ Mesaj 29 Mart 2006, Çarşamba - 15:22 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

KS olmasına olur.. nasıl olur ? mesela wariorların provoke skilleri war geçende isim wermek gibi olmasın Rik4rdo mudur nedir biz sq keserken yapmıştı bu (güzel)liği:hrr: sq nun hp sini %20 e getirmişiz adam provoke çaktı boss a çekti götürdü apos spotundan deru spotuna
bizim tank gitti dalmaya ama healerlar geride kaldığı için tank yattı rezz di falan dı filandı derken rikardo drop u aldı T_T
Sosyal ağlarda paylaş

CZ De Boss Kesiyorlarsa Enerjisine BAkarim %70 - 80 C
ivarinda ise Dalarim.. ama Yarıya indirdiyse Karısmam.. alsin.. Bu arada İlk Secenekte ise.. Adama diil Bosa Dalarim.. Bide Boss Keserken Debuff Atan Kardeşlerimiz Var Kendilerine En icten dileklerimle Sevgi Kelebeklerimi Gonderiyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...