Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nova Town Vol. 2

_stratavorious_

Öne çıkan mesajlar

mutlaka indirip izleyin muhemelen şimdiye kadar gördüğünüz en iyi town bomb videosunu izliceksiniz ;)

oyuncular:
outformer
spiritcrusher
iamsoinlovewithu
tweety
inflamer
darkcurse
Cooooo
Cuzigothigh

http://rapidshare.de/files/16680630/NovaTownVol2_0001.wmv.html

[ Mesaj 29 Mart 2006, Çarşamba - 09:23 tarihinde, _stratavorious_ tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 29 Mart 2006, Çarşamba - 09:24 tarihinde, _stratavorious_ tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 29 Mart 2006, Çarşamba - 09:24 tarihinde, _stratavorious_ tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Çok sıkıcı çoooooookk... Sprit'in şehirin içinden geçiş videosunda 1000 kat daha eğlendim. Nova towndan video yapmak anlamsız bence. Hoyda geldik afk adamların kafaya koyduk novayı kaptık npyi. Heyecan yok aksiyon yok eğlence yok. Seyirci açısından diyorum. Yapan nova towndan zevk alıyorsa onu bilemem. Ama hiç bir seyir zevki yok bence. Yediniz ulen 90 mb'ımı be:P
Bu arada şerefsiz achemenese(imsoloveblabla) söyleyin sawaşlarda bug yapmaktan vazgeçsin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc
pati § 29 Mart 2006, Çarşamba - 10:13 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

Çok sıkıcı çoooooookk... Sprit'in şehirin içinden geçiş videosunda 1000 kat daha eğlendim. Nova towndan video yapmak anlamsız bence. Hoyda geldik afk adamların kafaya koyduk novayı kaptık npyi. Heyecan yok aksiyon yok eğlence yok. Seyirci açısından diyorum. Yapan nova towndan zevk alıyorsa onu bilemem. Ama hiç bir seyir zevki yok bence. Yediniz ulen 90 mb'ımı be:P
Bu arada şerefsiz achemenese(imsoloveblabla) söyleyin sawaşlarda bug yapmaktan vazgeçsin.

Evet Bilinc cok haklisin.

Ama eger nowa town becerebiliyosan cok np aliyorsun buda bir gercek :)) Ama ayni zamanda bunu videoda Seyretmesi ve uzun sure bu sekilde takilmasi ise insana afaganlar veriyo buda bir gercek :)

[ Mesaj 29 Mart 2006, Çarşamba - 15:30 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

doğru söylüyosunuz izlmesi pek zevkli olmayabilir ama gerçekten town bom çok zevkli :) hele spiritcrusher gibi potla tank olabilen biri ile yapiosan içerde benim gbi bi priest mageleri healliyosa gördüğünüz gibi hb mezarlığa dönüyo :D ( megalomanım galiba biraz :D ) 6.7k np kastık bu işi yaparken. kastığım np önemli deil ama gerçek oyunda yaptığım ne zevkli iş bu :) ujio oyunu bırakmadan önce bir video yapmıştı belki izlemişsinizdir town bomb deil howling bombda yapdık biz :D perpetuosdreamer/informer/picallo_tr/monsterkilli towna soktuk ben ujioyu heallerken , januce full heal olarak içeriye warriorlarla girdi o video bundan kat kat güzeldi action doluydu :)
Sosyal ağlarda paylaş

yaklaşık 2-3 hafta önce bizde sabahın bi vakti dışarda orc bulamayınca girip townın içinde aramaya kalkışmıştık çok zevkliydi ben bile girmiştim içeri ama sonuçta 8 kişilik parytnin 6 sı xped olmuştuxD aldıgımızda en fazla 10 kişi fln dı sanırsam ama acayip zevkliydi ama eski zevki de yok yaw kuleler çok pis vuruo çok xped oluoz 1-2 gülüp geçion ama sona tepen atıo ulan gitti yine %0.5 diye xD
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...