Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mühendisim işi bilirim diyene hodri meydan, Bridge Builder :)

Absolut

Öne çıkan mesajlar

http://www.ozgurusluel.com/bbdemo.exe
120kusur Kblık minnacık bir program, kurduktan sonra direk oyuna baslıyorsunuz. Amaç sizlere verilen kısıtlı bütce ile trenin karşıdan karşıya geçmesini sağlamak. Sadece verilen beyaz noktaları destek noktası kullanabilirsiniz ve kullandığınız supportların yani kısaca demirler diyelim uzunluğu fiyatı etkilemiyor yani 1 karelik demirde 100 lira 4 karelik olanda :)
Demosu 15 lvl, ortalama 2 gününüzü alması lazım :)

Ve evet bitirdim hepsini :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ve tabi en güzel kısmı en ucuza kim becerebilcek köprüyü :)
Unutmadan belirteyim. Köprünüzü hazırladınız ve deneme sürüşü yapıcaksınız Sağ üstte TEST yazısına tıklayın ve çıkan sayfada ise sol altta Analyze Stress tusuna basarsanız köprünüze bünen yukleri live olarak görebilirsiniz. Ve sonra RunTrain tusuna bastıgınızda treniniz deneme sürüşüne geçer :)
Aklınızda olsun her lvlı gectiginizde otomatik save edip sonraki LvLa gecirir sizi ama belli zamanda save istiyor iseniz bunu manuel yapmanız lazım ve toplam 10-15 save slotunuz var yani ondan sonra alfabetik sıra ile siliyor eski saveler.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyrun bunlarda benim ilk 6 LVL maliyetlerim :)
LVL
1. 200$
2. 900$
3. 3200$
4. 3500$
5. 4300$
6. 8000$ ( bunu daha ucuz yapmıştım sonra dur ben bunu daha iyi yaparım diye oynarken bozdum ve anca full bütçeye tekrar yapabildim :) )

Bu arada umarım daha önce foruma konmamıştır aynı program.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...