Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Birisi (Milo) hakkımda bir link koymus!!

KaSiMPaTi_1

Öne çıkan mesajlar

Artık bu oyun milleti delirtmeye başladı. Sürekli abuk subuk topicler açılıyor. Sadece bu değil, bunun gibi günde en az 5 tane konu açılıyor. Amaç nedir?

Magazin bölümü oldu çıktı burası. Ondan sonra diyorsunuz ki ESKİ PATİ NEREDE?

Çok ciddi şekilde şikayetçiyim. havada uçuşan küfürler, açılan abuk subuk konuların haddi hesabı yok artık.

Herhalde gayet açık ve net yazmışımdır sorunu. Anlayana...
Sosyal ağlarda paylaş

Eskiden de oluyor olması şimdi şikayetçi olmamamı engellemez herhalde?

Eskiden olduğunda, konuyu kilitleyip/silip gerekli yerlere kullanıcıların sorun yarattığına dair mesaj yazdığımda bi ölçüde halloluyordu sorunlar.

Artık mevzu burada OYUN DIŞINA çıktı. Herkes bişeyler ispatlamak adına lüzumsuz mesajlar yazıyor. Aradan bi tanesi çıkıp ters laf ediyor, karşıdaki de bunu kaldıramayıp ona ters laf ediyor. Kahvehaneye dönüyor burası.

Bunu sadece ben mi görüyorum? Bunu görüp de tepki gösteren tek ben miyim?
Sosyal ağlarda paylaş

hadi mod atanmamasi bir yere kadar problem olusturabilirde,asil is moda is birakmiyacak sekilde forum uyelerin olmasi desek daha mantikli olur, mod da 24 saat burayi kontrol edicek ugrasicak durumu yok adami banlar adam baska nickle gelir ip banlar gelir baska bilgisayardan vay bilmem nasil banlarsin ben sunu dedim bunu dedim diye mod un basinin etini yer etrafa atesini puskurur sonra defolup gider mesele sadece insanlarin ne yazmasi gerektigi nasil yazmasi gerektigi ne sekilde yazmasi gerektigini bilmesi gerisi hikaye belki biraz empati kursa hersey duzelicek..
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...