Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Birisi (Milo) hakkımda bir link koymus!!

KaSiMPaTi_1

Öne çıkan mesajlar

Hiç gereği olmadıgı halde bir açıklama yapayım dedim, bazı arkadaslar oyundaki bi takım pislikleri uzerinden alıp heralde karışısındakine atarak temizlemeye çalışıyor...

Ama bence o kadar uzun boylu deil, cuma gunu pazardan alıdıgım 15 gb 'ye sse yi, bendeki olan dual sse ile birleştirerek +1 yapmıstım, ayrıca gene c.tesi gunu aldıgım +8 Lycaon ile birlikte, son yapılan dupelerden sonra oyunun oynanmasının artık bir anlamı olmadıgını dusunerek charımı satmak için pazar alanına koydum... Ama rollback olmasından dolayı satın aldıgım sse gitti ve tabiki Lycaon da, oyuzden siteye koydugum yazıyı değiştirmek zorunda kaldım....

Ben humankende, orc oldugum su sıralardada benden item silinmedi silinmez, cunku herşeyim legittir... Bunu bu serverın yarısı bilir.... Bilmeyen bebelere duyrulur... En azından YTL ile item alıp (+8/15 STR shell set ve +8 raptor) bazıları gibi iilk dupe wipede kıçım acık dolaşmadım hiçbir zaman, ki o kişi ve kişiler ne hikmetse 3 gun sonra aynı şekilde sanki itemi silinmemiş gibi czde dolaşıyordu (ismi lazım deil)... Lutfen at yalanı ..... inananı tarzında boş konusmalar yapmayalım....

Anlıyorum sizleride koydugum sadece moradonda atılan bir shouttu bunu herkes biliyor barbarosun cheater oldugunu serverda bir tek WildBill bunu soylemıyorki, su anda daha once orc olup su anda humana donmus olan birçok kişi orc iken aynı şeyleri konusuyordu....

Benim niyetim tamamen iyi, artık lutf. kullanmasın cunku banlandıktan sonra Gm lere yalvararak actırmak zorunda kalıyorsunuz, sizlere de yazık....
Sosyal ağlarda paylaş

Ya koray abi dur Kadın kapten gitcek şimdi kalp haplarını da almamıştır yanına o şimdi :D
Yalvarmıyo ki Jade GM'le arası çok iyi o açtırıyo...

Jade : GM'cim valla kuru iftira bizim clan köklü bir türk clanıdır
GM : Yapma Jade kanıt var belge var
Jade : aaa GM'cim onlar photoshop
GM : Tamam sultanım dediğin gibi olsun sen iste yeter..

dsafjsdakfjsdaljfklasjflksda xd

======================================

THE MOST HATED WARRIOR ON ARES!

[ Mesaj 27 Mart 2006, Pazartesi - 16:04 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...