Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ROLLBACK VE DUPE KOMEDİSİ

iron_man

Öne çıkan mesajlar

userleri ne kadar ciddiye aldığını belli eden ve herkesin birbirine noob dediği bi oyunda en büyük noob olan K2 nin marifetine bakın
1) kapattığı açığı yeni pacht la tekrar açmak nasıl bir aptallıktır :D

2)Sözde rollback yaptılar..benim aynı ac.cdeki bi charım rollback yemiş öbürü yememiş :D

3)stat ları değiştiren str priest bu rollback sayesinde shell giyiyo :D

4)+1 ni bi chardan alıp düpeleyip +8 yapmıştım ve tüm eşlerini akıllı bi düper olarak yok etmiştim..adamlar +8 olarak koydyğum chara rollback atmamıslar yani +8 duruyo gelgelelim +1 iken üzerinde bulunduğu chara rollback atmıslar +1 i yeniden gelmiş..ya kardeim ben yok ediyom eslerini siz geri düpeliyonuz bunudamı ben düpeledim şimdi :D

5) 4 . konu ciddi neden derseniz bir item sattınız ve siz rollback yediniz ama alan kişi yemedi diyelim ki cok cok cok oldu bu olay emin olun...bu item düpedir artık ve eşi nerdedir bilinmez..yapanda iki eliyle bi s2ni
doğrulktamayan bocalayıp duran k2 nooblarıdır :D

6)Hadi diyelim adam gibi rollback yaptın her chara attın yine acığın vardı name change yapanları bu rollback ilgilendirmiyodu..
7)rolback yaptın peşindende bi wipe cak mademki serverler düpelerden temizlensin sadece rollback la bıraktılar ve rollback yemeyen charların üzerinde bir sürü düpe item kaldı

benim gördüğüm ve gülmekten karnıma agrılar sokan olaylar bunlar sizde ekleyebilirsiniz

şimdi diceksinizki bana düper misin evet öleyim..elimde türkçe karakterli İD varken ve millet yaparken günahtır yapmayım demicektim heralde..suc benimmi ben yapmasam ne olacaktı serverde 5 10 parca +8 eksik olacaktı sadece diğerleri yine yapacaktı..peki k2 adam gibi yapmadıysa oyunu acıklarını adam gibi kapatamıyo hatta kapattığı acığı yeniden acacak kadar beyinsizse suc benimmi onlarınmı...şimdiden söylüyorum düpe yaptım diye birazdan beni eleştirecek olanların eline 2 gün önce bu İD gecseydi benim yaptığımdan farklı bişey yapmayacaklardı o yüzden kendi yapamayıpta benide eleştirerek dellikanlı olmaya kalkmasın kimse...
Sosyal ağlarda paylaş

K2 oyunu yapmaz, oyunu alıp satar.
Birinin +10 setle cz de takılması onların değil bizim umrumuzdadır veya seri dupe yapıp ev geçindirenlerde...

said:
1) kapattığı açığı yeni pacht la tekrar açmak nasıl bir aptallıktır :D

Tekerrü

1küsür yıl önce name change scroll varken dupe yapılıyor diye name change scrollları kaldırdılar bugu fixlettiler name change scrolllar disable oldu.

Bir patch sonra name change scroll kullanılabiliyor oldu
itemi vermeden save et itemi ver ncs yap defol taktiğinin yanı sıra 1lvl civciv char açıp oyuna girdikden sonra nickini Nychris yapıp relog olduğunda nychrisin itemlerine sahip oluyordun ! ki bu aşırı komik bir durumdu hatırlayanınız duyanınız vardır mutlaka.

1 2 ay önce name change scroll power up store ve moradonda yerini aldı, "yine olurmu lan acaba" diyerek deneyenler 1 yıl önceki gibi aynı bug ile name change scroll kullanarak dupe yaptılar canavar gibi de oluyordu itemleri vermeden save yap ncs kullan itemleri ver defol taktiği.

Save i kaldırdılar türkçe id li accountlar denendi ki azmin gücü bir kere daha ko ke yi yendi.

1324-25 de de save geri geldi ki patchleri k2 yapmıyor adamlarda aracı ve gerizekalı da değil tam tersi oyunun oynanabilitesi veya güzelliği önemli değil.
Online kişi sayısı, kayıtlı account sayısı, premium servis satışları, power up storenin kazandıkları vesaire önemli.

Her yeni patch geldiğinde bu işi adet haline getirenler eski
(NCS, Türkçe karakterli userid, ve save et item ver) taktikleri deneyip biri ile hala kopyalama yapılabilidiğini anladı ve yaptı.

E oynanabilite, iteme sahip olma, drop, boş çıkan bosların üzerine anvil deki sayısal lotodan az kazanma ihtimalinide katarsan dupe her zaman vardı,
bugün fixlendi,
yarın tekrar yapılacak hatta eminim hala çalışan dupe taktikleri vardır ve birileri birşeyleri kopyalıyodur.

Bunu bu oyunun bir parçası gibi düşünün ve artık bu kadar umursamayın.

Sadece vurduğunuz adamın üzerindekilerinin +10 olabileceğini defans ve atak gücünün sizinkinin 2 katı olabileceğini unutmayın yeter.

1vs1 nadir denk gelinen bir durumdur, genelde pvp olur ki +10 setli bir oyuncu da birden fazla kişiden hasar yerse ölür, e oyun pvp yüzünden bu kadar tutuluyor diğer MMORPG' lara nazaran da fazla zeka gerektirmiyor tabi eşdeğer tutulabilirse...

[ Mesaj 27 Mart 2006, Pazartesi - 14:08 tarihinde, indream tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

evet bu rolback cok garıp oldu gecen cafecek clan kurduk dun cafeye geldmgmız de rolback olmus leader carımızda hala pelerın anahtarı var :D
hoş duperlar calısıo calışsınlarda oyunda heyecan oluo bence maradonda gme kufur edenler gm su sılındı bu sılındı dıe anıranlar cok hoş bi goruntu sergılıo :P bence en buyuk sorun su agaıller ve frıende ekleme olayı ıstemedgmız kısılerı engellemelıyz bence hergun pmler aga benı tanıdın mı hadı kas benı aga acıl para laz 10m pls aga aga ulan bı trakyalıyım aga lafı bıze ozeldı ıicine ettıler a.g artık su oyun paralı olsunda zevk alalım herkesde 5 10 $ verır hrlde kısısel zevkı ıcın
Sosyal ağlarda paylaş

@stuner_cyper
ya suç k2 de demi ulan yapmayın dupe işte b.k mu var.

dinime söven müslüman olsa

ben düp yapıyorum ama senin gibi kosp kullanarak 70 olmadım

inkar etmiyorsun bide bunu.

sanki sen eline böyle bi fırsat gelse yapmayacaktın(ki yapmadığındanda şüpeliyim) senin ne b.k olduğunu herkez biliyo
Sosyal ağlarda paylaş

iron_man bi sus allah askına yaw stuner kosp la kastıgını kabul ediyo ve kospla kasılmıs lvl imden baska biseyim yok diye kac kere soledi. Daha once itemlerinide videolarında gosterdi dupe yapsa muhtemelen +8 shard kullanırdı +1 ve ustu uniq itemler. Bence sen daha fazla konusma bu forumda. ve milleti karalamaktan vazgec.
Sosyal ağlarda paylaş

lafı nerenden anlıyorsun ?

ben kosp kullanan birisi olarak b.k varda düp yapıyorsunuz demeye hakkı olmadığını söylüyorum

onu karalamaya ihtiyacım yok o zaten zenci

sende üstüne vazife olmayan şeylere karışma. hukuk fakültesine senni burada milletin avukatlığını yaparak almazlar
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyun sizin için çok önemli olabilir düpe yapmadığınızdan!! ( elinize fırsat geçmediğinden ) şu an siz iyi çocuklarsınız ben kötü çocuğum . bu oyun benim için bitti. ben işin makarasındayım .bu kadar açığı olan yetkililier tarafından sahip çıkılmayan bi oyunu artık ciddiye almıyorum.
düpe yaparken ne gibi fantaziler yaptığımı açıklayım

elinde bi iron +9 olan bi wariorun apsi kaçolur onu merak ettim

f9devil savaşlarda orc basein önünde tank oluyoda ben neden olamayım die hayıflanan yarı noob bi warior arkadaşıma hp set yaptım adama iyilikte yaramadı shellde hp basılı olduğunu görünce üstüne bide küfür yedim

+3 uniq ve +9 dual shard ile 61 asasın apsinin kaç olduğunu öğrendim
+8 iron bow mu +8 chitin bow mu ? sorusunun cevabını deneyerek buldum

sizde dolarları yatırıp adamları zengin etmeye dewam edin . ben şimdi arkama baktığımda sc almak için yatırdığım dolarlara 67 lvl çar kasmak için harcadığım zamana reel hayatta kaybettiğim herşeye yanıyorum
ve oyunu sizin kadar ciddiye almıyorum

bu oyun benim aq bende bu oyunun aq . ödeştik

ps : chitin bow +8 daha iyi :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...