Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şu eskişehirdeki cafeye dikkat

matruska2

Öne çıkan mesajlar

adamlar oyunun bokunu çıkardılar. char çalma desen bunlarda, dupe desen bunlarda. işin başında kimler mi var? paticikteki isimleri ile Poli1st ve HeBeBe. Oyundaki isimleri Tweety ve xAssasinationX

birini ismi can diğerinin ertan. en son icraatları da şu. MyDns isimli charı YTL karşılığı satıyorlar. charı alan kişi gönül rahatlığı ile charı kullanıyor çünkü maili ve gizli sorunun cevabını da bu elemanlardan alıyor. buraya kadar herşey normal. Fakat bu akıllılar, şifre değiştirme sistemi değiştikten sonra charın gizli sorusunun cevabını bildikleri için şifreyi değiştirip charı soyuyorlar.

Böyle adilik yapan adamlar burda baştacı ediliyor. Devam edin bunları adam yerine koymayı.
Sosyal ağlarda paylaş

BAK KARDEŞİM ARTIK YETER HER KİMSENİZ İNSANI BIKTIRDINIZ ÖNCE GERÇEKLERİ ÖĞREN DAHA SONRA KONUŞ

1.Sİ ASSASINATION CAFE SAHİBİNİN KENDİ CHARI
2.Sİ TWEETY BENİM KENDİ CHARIM VE BİLKİ BİR TANE BİLE EKSİK İTEMİM YOK

3.SÜ BU İŞİ YAPAN HER KİMSE GİDER ONU BULURSUN DAHA SONRA BURDA İSİM KÖTÜLERSİN BU OLAYIN ASLINI ZATEN THELAST CLANINDAKİ CHAR SAHİBİ BİLİYOR ARTIK YETER İSİM KÖTÜLEMEKTEN VAZGEÇİN

nedir bu ya?var mi başka saçma sapan suçlama yapıcak?varsa yapsın rahatlasın yeter ya yeter defolun gidin bırakın artık boş işleri
Sosyal ağlarda paylaş

MYDNS NICKLI ACCOUNTU SATIN ALAN ARKADAŞ BİZZAT ARKADAŞI VASITASIYLA BENİMLE MSN DE KONUSTU UNEXPECTED NICKIYLE VE HALA EKLİ MSNİMDE BANA SÖYLEDİGİ CHARININ SATAN KİŞİ TARAFINDAN GERİ ALINDIGI VE ONUNLA KONUSMAMI RİCA ETTİ EGER BİRİLERİNİN BENLE SORUNU VARSA ADAM GİBİ İSMİNİ VERİR GELİR KARŞIMA ÇIKAR

İNSANLARI KÖTÜLEMEKLE BİR YERE VARILMAZ BİRAZCIK İNSANLIK ÖGRENİN SENİN ASSASINATION DEDİGİN ADAM 28 YAŞINDA CAFE SAHİBİ ERTAN DEGİL O CHARI SATAN KİŞİNİNDE İSMİ ERALP CAFEYE ARADA BİR TAKILAN ÇOCUKLARDAN BİRİSİ BİLİP BİLMEDEN BURDA İSİM KARALAMAYA DEVAM EDECEKSİNİZ BAŞTAN SÖYLEYİN ÜSTÜME OYNAMAKTAN VAZGEÇİN İNSAN OLUN ÖNCE
Sosyal ağlarda paylaş

walla açık konuşmakta fayda var.. ismim Onur.. emre nin ac.cla girdim..

can i tanirim.. 2 senedir tanışıklığımız var.. kendisiyle aram iyi olmamasına rağmen bnmde bi açıklama yapmam gerekir..

dediğiniz ac.cların canla alakası yoktur.. assasination hebebe deildir.. sölediklerinizle can ın alakası oldugunu sanmıorum ki şahit de olmadım.. evet eralp i tanırım.. yaptıysa o yapmıştır ancak can bu tür oyunların içinde olmaz.. eger sölediklerinizden emin deilseniz lütfen isim vermeyin.. Saygılarımla.. EndRi
Sosyal ağlarda paylaş

bakın arkadaşlar..ismimi bilip,aynı clandan arkadaşlarımla gittigim cafeyi bilip hakkımda atip tutmakla biryere varilmaz,son günlerde bu paticik.com'da oyuncu karalamalar çogalmaya başladı ben olsun,marekiller olsun yada noobthelast olsun bunlar yeri ve saygınlıgı belirli kişiler yaptıgınız hareketler size birşey kazandirma kötülediginiz kişiye kaybettirmezde..kaç arkadaşımın id-pw si var bende yada benimki onlarda...insan karalamak kolaydir atin ortaya bişey ohh tamam..ama biryere kadar 10 yaşında cafe cafe gezen birisi degilim, onu bunu bırakın kendi işinize bakın,ugrastırmayin insanı..

saygilar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
"char satın almak çok mu etik?" diye sorarım ben de...

Sana mı soracak millet char alıp satarken ? Charı sen mi kasıyosun yada GM mi kasıyo da char satmak çok mu etik diyebiliyosun bu ne küstahlık böle ? Benim charımı ben kastım canım sıkılır biri ii bi teklif verir satarım bunda ne var ? Bu benden başka kimseyi ilgilendirmez saçmalamayalım..

[ Mesaj 27 Mart 2006, Pazartesi - 09:19 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ya bırakın kardesim yaptığım haltı yaptım dicen cıkacan işin içinden...24 pacht ı geldiğinde sadece Ş karekri bulanan İD ile düpe yapılıyordu bu eski osuruk yeni twety serverin a.q resmen..

Yorum yok...

[ Mesaj 27 Mart 2006, Pazartesi - 09:19 tarihinde, Synergenx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Assassination = ::dead:: = cafe sahibi = ismail.
Ertan degil eralp oda cafeye takilan birisi.. Bende o cafeye takiliyorum can da o cafeye takiliyor. Ama arada sirada cunki evden oynuyoruz.. Ha kardes eskisehirliyse gelir cafeye konusur böyle. Ha konustuktan sonra götünü cizerim o ayri. Git derdini seni hackleyene anlat
Sosyal ağlarda paylaş

poliyi oynadıgımdan berı tanırım cokda sevdıgımız bırısı dupe yapması ımkansız bu baslıgı acan arkadas ne amacla actı acaba oda mechul... sanırım canı sıkılan bırılerıne laf sokmak ıcın baslık acıyor. gıt ex kas pk yap...

can kesınlıkle bırılerınden esya calcak yok sıfre resetlıcek bırısı asla degıl.

Givency

[ Mesaj 27 Mart 2006, Pazartesi - 12:44 tarihinde, SeCTioN tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...