Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fps we ekran kartı ideal ? ...

nocom

Öne çıkan mesajlar

ya şimdi şöyle dir durum war.

ben eskiden oynarken winamp, msn , fraps falan gibi programlar acık olurdu we cok rahat 50-60 fps görürdüm. tmm belki işlemcim anakartım we ramim normal olabilir ama ekran kartım düşük olmasına rağmen fps den sorunum yoktu. format mı atsam diye dusunuodum. murtaza atmıs cozum bulamamıs. ben duzenlı olarak fanlarımı 3-4 haftada bır temızlerım zaten. sorun nerede bulamadım. pk yaparken artık cok zorlanıyorum. bu chtistmas eventen sonra bole oldu. hayatımda ilk defa 0-1 arası fps gördüm. bozdu pc mi event xD bu canımı sıkmaya basladı artık. novalar yağmaya baslasında dırek kıtlenıyorum. sonra press ok lamak zorunda kalıyorum. bugun ıyıce hat safhaya ulastı bu. acil çözüm bulmam lazım. belkı formatı denemem lazım :S

serial ata II iyi diolar daha hızlı weri iletimi falan. bilmiyorum ben 7200 rpm samsung hdd war rpm iyi. ama hdd de oyundayken novalar yagarken dıdıt dıdıt sesler werıyor. hanı ekran kartı kastırıo desem eskıden bu yoktu. uff canımı sıkmaya basladı bu fps benım :(
Sosyal ağlarda paylaş

Ekran Kartının Driverini Guncelledinmi Son Günlerde ? Kartla Birlikte Verilen CD den Yuklemeyi Dene Guncellediysen.. Bazı Ekran Kartlarinin Guncel Driverleri Yeni Oyunlarda Performans Artısı Verirken Eski Oyunlarda Problemlerin Cogalmasina Vs. Neden Oluyor..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...