Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NoobTheLast Vs MAREKILLER Keylog!!! Diikaattt!!!!!

Sentinel

Öne çıkan mesajlar

Slm Arkadaşlar Bu NoobTheLast Aradaşımız kendisi Bir hacker oldugunu cıkardı ortaya Bakın Arkadaşlar Pc de Özel Keylog Güvenligim war + Virus proglramları bakın Msn Den yolladıgı We Bende bişey demeden Anında sildim Sakın Bu arkadaştan Böyle birşey almayın Bu Arada NoobTheLast Duper Deyil tam bi o.ç Hacker Taktirlerinize bakarım ARadaşlar Fuck TheLast Clanı!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

selamlar ;
konunun muhattabı olarak o video bizim clana ilk gönderildi Assasianthelast isimli ark ın pc sinde çalıştırıldı yani bizide parmaklıolar..

hem charımız gitme riski ile karşı karşıyaya hemde ismimiz..

ben sabahtır a1 cz de shout dan yazıorum birileri ismimizi kullanarak msn den video yolluor vede charlardan para istiolar onlar bizden deildir die yazılar yazdım...

önce noobthelast ın sahibine edilen küfür bi anlık sinir ile yazılmış olabilir ancak bizim noobthelast ile ilgili bi msn adresimiz yoktur..küfürleri eden kişinin bunu düzeltmesini düzeltmediği taktirde site yönetiminin bana gösterdiği davranışı bu arkadaşa göstermesinide beklerim

bu yapılanların kimler veya kim tarafından yapıldığını bilmioruz kendi clanımızda herkezi uyardık yakın dostlarımızı uyardık ama paticik e yazmak aklıma gelmedi sebebide ( şerefsiz ler yazdım die banlanmıştım ben Trimovax) banlı olmamdır şimdi bu linki msn den arkadaşlar yolladı bende arkadaşın üyeliği ile girip gerekli açıklamayı yapma gereği duydum ilk postta arkadaş gerekli uyarıyı yapmış o msn i kimse kabul etmesin. ancak hal ve tavırlarından hoşlanmadım düzeltirse mesajını sevinicem hatta site yönetimi bu oç gibi yazılara ne gibi tepki vericek merak ediorum şerefsiz yazana banned oç yazana ne diorsunuz idammı ?

ii oyunlar ve ii forumlar.

TrimoVax / TheLast - Asistant

[ Mesaj 26 Mart 2006, Pazar - 22:06 tarihinde, bonuSimo tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

akıl ve mantık var o videoyu bende indiricektim dosya uzantisi .rar ile bittigi için hemen kapattım pencereyi-noobthelastı ve clanını çok iyi tanıyorum..böyle bir şey yapıcak kadar şerefsiz olsalar serverda yelreri olmazdı..

yazmicam bu siteye login olmicam dedim ama arkadaşlar birilerini ve başarılarını karalamaktan vazgeçin,kendi işinize bakın..
Sosyal ağlarda paylaş

slm arkadaslar ben AssasianTheLast ; küfürü hatta daha faslasını hakeden birisi war ama bu benim abim sayılan real noobthelast değildir.
nedenini şöyle açıklıyım ; evet 1 o.ççç war daha yine 1 olay sabahda aynı şekilde banada geldi mail ''n00bthelast '' olarak msj attı we marekiller ile olan movie sini yollamak istediğini söyledi 'k' dedim we kabul ettim.Ama farkettimki böyle 1maili yok we logger olduğu anlasıldı.evet arkadaslar lafın kısası n00bthelast diye 1 mail sizi msn e eklerse an. avrat küfür edip engellyin
teşekkürler...
Sosyal ağlarda paylaş

Bende indirdigim videolar sayesinde PC ye keylogger bulaştırdım allahtan farkettim ki hemen bilgisayara format attım ve şifreyi resetledim.Sadece oyun degil kredi kartı alışverişlerindede adamı soyarlar.Size tavsiyem "spyware Doctor " programını kurun ve bu program olmadan hiç bir video yu izlemeyin mazallah charınız elden gider...ve kredi kartınızı sizin yerinize kullanan başkalarında ortaya çıkar..:(
Sosyal ağlarda paylaş

slm arkadaslar ben AssasianTheLast ; küfürü hatta daha faslasını hakeden birisi war ama bu benim abim sayılan real noobthelast değildir.
nedenini şöyle açıklıyım ; evet 1 o.ççç war daha yine 1 olay sabahda aynı şekilde banada geldi mail ''n00bthelast '' olarak msj attı we marekiller ile olan movie sini yollamak istediğini söyledi 'k' dedim we kabul ettim.Ama farkettimki böyle 1maili yok we logger olduğu anlasıldı.evet arkadaslar lafın kısası n00bthelast diye 1 mail sizi msn e eklerse an. avrat küfür edip engellyin
teşekkürler...
Sosyal ağlarda paylaş

Herkese merabalar
Ben Real NoobTheLast
Arkadaşlar öncelik le şunu belirtmek isterim ki bu tarz forum lara çok fazla girmek gibi bi ihtiyacım yok .. sadece gerektigini hissettim anlarda bunu yaparım..düşünün ki daha üyeligim bile yok . :) .. Herneyse
maymunun biri ( siz aranızda farklı lakaplar kullanabilirsiniz çünkü hakediyo ) benim adımı kullanarak sizlere sanırım logger yolluyomuş..ama bunun benimle hiç bir alakası yok ..bilenler bilir.KALDI Kİ ŞU OYUNU EN TEMİZ OYNAMAYA ÇALIŞANLARDAN BİRİ DE BENİMDİR..ben çok sinirlenmedigim sürece küfür bile etmem :S
bazen real hayatın için de de bu tür asalaklar la karşılaştıgım için aslında çok fazla söyleyecek bişey bulamıyorum bu bugün benim adım üzerinden oldu belki yarın sizlerden birinin adı üzerine olacak .. .. Ama bana koyan tek şey bi arkadaşımın benim hakkımda yaptıgı bi yorum ( agza alınmayacak bi ton küfür ) arkadaşım sen her kimsen seni tanımıyorum ama senin beni tanımanı çok isterdim ....
sizlere haddim olmayarakdan bi kaç uyarıda bulunmak istiyorum ..
* bazen benim adımı yada WarrioTheLast ın adını kullanarak biz le alakası olmayan insanlar başkalarından item yada para istiyolar KESİNLİKLE VERMEYİN...
* bazen bu bahsettigim maymunlar başkalarının adını kullanarak ( buna bugün bende dahil olmuşum ) HIRSIZLIK yapmak gibi girişimlerde bulunuyolar..
*BAZEN BU BAHSETTİGİM MAYMUNLAR HAKKETTEN KAFALARININ KIRILMASI İÇİN ELLERİNDEN GELENİ YAPIYOLAR....
* birde bi kaç arkaşım için sölüyorum .. TANIMADAN İNSANLAR HAKKINDA YORUM YAPMAYIN ...

kusura bakmayın çocuk degilsiniz ama basit fakat önemli olan bi kaç hatırlatma yapmak istedim sadece..

Son olarak :
7 aydır ares deyim tüm itemlerim var ve hepsi real ( tanıyanlar bilir ) itemi de lvl imi de dürüstce yaptım..hiç bi hileye baş vurmadan ve insanların bi şekilde bilmeden olumsuz yorum yapması hem canımı çok sıkıyo hemde beni çok üzüyo... kaldıki kendime aileme aşırı saygısı olan biriyim BİR OYUN İÇİN KİMSEYİ KENDİME YADA AİLEME KÜFÜR ETME HAKKINI VERECEK KADAR BASİT BİRİSİ DEGİLİM..HIRSIZ DEGİLİM ARKADAŞLAR SADECE PLAYER ım...

unutuyodum az daha
biz poli ile yine forumda bozuşmuştuk ( o zaman ilk kez girmiştim forum a gerekli olduguna inandıgım bi konu için ) hala da aramız çok ii degildir.. ama TEŞEKKÜRLER BANA İNANDIGIN İÇİN.....

HERKESE İYİ OYUNLAR ARKADAŞLAR..............
kolay gelsin ............
Sosyal ağlarda paylaş

NoobTheLast'ı ve clanını bende ii tanırım.. Bugüne kadar hiç isimlerinin kötü olarak anıldını duymadım.NoobTheLast arkadaşımdır die sölemiyorum ben onun böle bişey yapcana inanmıyorum.. NoobThelast bu oyunu hilesiz oynadına inandığım arkadaşlarımdan biridir.. yapmıyorum demişse yapmıyordur.. Saygılarımla..

================================
Nick : Nuance - Z6
LvL : 68 - 58
Clan : 1ns0mn1a - TheOthers

THE MOST HATED WARRIOR ON ARES!
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.ko4life.com/forums/viewtopic.php?p=18015#18015

bu forumada koymuşlar dün gece ulen bunu yapanı bi elime geçirirsem kafasını kırıcam.. ZZZZZZ

lütfen herkez dikkat etsin , bilmeyen arkadaşlarınızı clan chatten uyarın lütfen biz 1 kayıp daha verdik kayıbımız 2 oldu sizlerde dikkat edin...

TheLast / TrimoVax
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...