Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ya bi insan noob olabilir bi insan hirsiz olabilir ama

ssre

Öne çıkan mesajlar

ne var ki bunda
türküz diyosunuz AGA kelimesini türkçemize katarak türklere küfür ediyosunuz. milliyetçilik yapıosunuz en ufak bi party muhabbetinde ingilizce konuşup türk değilim muhabbetlerini peşinden getiriosunuz.

kaldıki müslüman olarak böyle bir şeye şerefsiz falan diyosanız diyecek bişeyim yok
Knight online dan gelen bişey değil yolda yürürkende böyle bişey görebilirsiniz onada gidip şerefsiz demeyin yani.

Bursada bikaç tane kilise var şimdi gidip bombalayalımmı?
sizin şehirde yokmu?

Real e dönün KO yüzünden kafayı yiceksiniz yakında.

[ Mesaj 28 Mart 2006, Salı - 13:37 tarihinde, AnarShe tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

:) oyun adı üstüdne USKO
bu oyunun küçük tanrıları(adminler) büyük bir olasılıkla hristiyan, kullandığınız staffların uç kısmı haç şeklinde hiç dikkat etmediniz mi? Bir ara login ekranında elinde gürz olan priest hatunun taşıdığı haç damı dikkatinizi çekmedi.
Hatta adamların chrismisini kutladık hep beraber kutularını topladık noel aga bize itemler verdi, mutlu etti. Acaba ne zaman kurban yada ramazan bayramı yapacaklar merak ediyorum. Din ve vicdan özgürlüğü olan bir ülkede yaşıyoruz. İsteyen istediğini yapar bir başkasına mani olmadığı sürece.
Sosyal ağlarda paylaş

AnarShe +1

said:
türküz diyosunuz AGA kelimesini türkçemize katarak türklere küfür ediyosunuz. milliyetçilik yapıosunuz en ufak bi party muhabbetinde ingilizce konuşup türk değilim muhabbetlerini peşinden getiriosunuz.

Bir başkasının hangi din'e mensup olduğu sizi neden bu kadar ilgilendiriyorki, yahudi olmuş hristiyan olmuş varmı sana bi zararı?

KO insanları gerçekten kötü etkilemeye başladı yazık oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bak tekrarlıyorum 0-6 yaş grubuna nasıl laf anlatılır iyi bilirim. ama sende biraz zorlanıcam gibi.
1-herkezin dini kendine
2-adam arkasında haç işareti var diye müslümanlıktan atmazsın.
3-bu sadece bir oyun (kaldıki bu cümleyi 56456465456 kere söylendiği için biraz daha düşün.)
4-ben orda kimseye müslümansın git kilisede ibadet et demedim (.ötünden anlama lafları)
5- ve en önemlisi müslümanlığı bilmiyosun burda bize bunu anlatma. İSLAM DİNİNDE ZORLAMA YOKTUR.

bundan sonrada seninle tartışmıyorum ne halin varsa gör. ama bişey yazıcaksan biraz düşün
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkça söyliim, bu konuyu açan arkadaş herhalde şey diye düşündü;

"YA HERİFE BAK HAÇ İŞARETİ TAŞIYAN CLAN' a girmiş, dur patick de yaziim de benim gibi meşe odunu olanlarla birlikte küfür ediim."

ama burada öyle insanlar çoğunluğu oluşturmuyor. Anlicağın yanlış yaptın.

O yüzden daha fazla yazı yazma, bırakın bu topic kilitlensin ve en aptal konuların arasındaki yerini alsın.

teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

ssre
bıraz yanlıs yazmıssın, tabıkı amblemı ne olursa olsun bızı ılgılendırmez, ama o clan her yerde turk lerı assaglayan ve abuk subuk yazılar yazan bır clandı hatta bır ara csw yı cok sacma bır sekılde almıslardı her kes dc olup onlar olmadan.vs vs.
stuner ı kac clan alcak kı ??? attentıon almaz sayko almaz suıcıde almaz royalty almaz..o da ıstedıgı clana gırmıstır kimseyı ılgılendırmez.amblemı ne olursa olsun sonucta bu bır oyun....
Sosyal ağlarda paylaş

zzzzzzzzzzzzzzzz gırersınnn....... nnnnn @@@@@ hhhhh gırersın hee gırersın kendı ellerımle banlarım senı..pffff sana cevap vercek de degılım aslında da hadı neyse ,sen takıl hatta kalk gıt kumda oyna .....daha da cevap yazmam sana sevıyene dusmem...
Sosyal ağlarda paylaş

Bazi arkadaslar milliyetciligi irkcilikla hatta fasistlikle karistiriyor.

:)) Milliyetcilik ulke topraklarina orf ve goreneklerine diline sahip cikmak demektir.

Bu baskalarinin tercihlerine ve milli degerlerine laf atmak anlamina gelmez.

Hickimse oyun oynarken sirtina taktigi hac isareti icin ( bu bir logo) serefsiz olmaz.

Ama Turk milletine commander satirindan kufrettigi icin savunmami yaparken bana shouttan Turkce " kes .... ..... " die kufur eden turkte gordum ben.

Turk devleti asirlarca her turlu din ve kulture sahip azinliga ev sahipligi yapmis bir devlettir. Asagiya linkler koyacagim inceleyin.

Herseyi birbirinle karistiran o kadar cok insan varki burada sayfalar yazsak anlatmamiz ve ogretmemiz zor olur.

http://www.fatherofturks.com/AtaENGLISH_files/frame.htm

http://www.goldenhorn-rotary.com/ercu/ERCU_FLASH_tur.html

[ Mesaj 28 Mart 2006, Salı - 15:08 tarihinde, JadeReal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...