Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ks ? (neden hep bana denk geliyor)

by_hacker_warwas

Öne çıkan mesajlar

ash knight larda seri şekilde dönüyorduk birden bi adam cıktı sw pls dedi ok dedim verdim .... 2 dk sonra ks yapmaya basladı lütfen falan filan durdu .... sonra kardeş deru yapalımmı dedi bizde yok burası bizim iiçin ii dedik .... ok dedi..1 dk sonra yine ks ve pm:
ben: kardeş lütfen yapma

o:size deru yapalım dedik yok dediniz

kardeş lütfen...

o: arkadasım geliyor ks nasıl olur görürsünüz

this user block the private message :S

bunların önüne nasıl gecilebilir ? sanırım ks yapanlar banlanıyor diye duymuştum bi bilgisi olan varsa yardım lütfen...

tşk ederim
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 56 arkadası varmıs tek deru dönecekmiş birlikte party kuralım diyor.lvl 56 char deruyu tek nasıl döner?ben verıcem 1500 buffı,basıcam heali dönecek.
zekaya bak sen!!!

party lideriyim.partyi boz dedi.clan partysi nasıl bozabilirim diyorum,gelmiyo kimse burası ii bizim için diyorum.party boz bak nasıl geliyolar diyor.
zeka fıskırıyo resmen!!!

bu adamlar bu sekilde nereye varacaklarını sanıyor anlamıyorum.dunde sırf bu namussuzların yüzünden yarım saat geç lvl atladım.

bu şekilde devam edin hepiniz.sonrada elin adamı türklere küfür edince sinirlenin.adam en azından küfür etmekle yetiniyor.oyunu rezil ettiğiniz yetmiyor gibi bide dünyay bizi rezil ediyorsunuz.
helal olsun daha ne diyeyim!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...