Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

roll back

LeavemeAlone

Öne çıkan mesajlar

Kardeşim bu sürekli oluyo bak ben alıştım ilk zamanlarda bende böle yapardım ama artık bende kendim basıcam diyorum yok yanı olmuyo böle...Benimde 7 Gb param gitti walla inn sadece 1 tane scimanter+1reduce war xD

[ Mesaj 26 Mart 2006, Pazar - 14:53 tarihinde, SOLDIER tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

aha aha aha baylar 3 gün önce neyiniz varsa şimdi de oyunuz var onun için o gitti bu gitti diyipte özelikle +8 ler için diyorum yakınmayın :D

[ Mesaj 26 Mart 2006, Pazar - 16:09 tarihinde, P_A_N_D_O_R_A tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 26 Mart 2006, Pazar - 16:11 tarihinde, P_A_N_D_O_R_A tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Çok zor dostum geri gelmesi. Bir de şöyle bir olay geldi başıma, bu patch çıkmadan önce sundriesten 150 tane stone of life aldım param gitmedi ağırlığımda azalmadı aldıkçada değişen bişi olmuodu oyunu restartladım tekrar açtığımda taşlar gitmişti yeni patch grubu çıkmadan 1 gün önce başıma gelmişti hemen ardından 1milyonluk coinslerden kazıkçı Charon a attım ki bu goldbarda olabilirdi 1milyon para gelmedi gene restart liyim dedim belki gelir bu sefer pare gelmedi. Gençlik yıllarımı verdiğim atari salonlarındaki jeton yutan makinayı tekmelemek misali Charonu Arenaya çağırmak geldi içimden o coins allahtan coins ti Gb de olabilirdi. Charon'u burdan sizlerin aracılığı ile Kınıyorum! Huh.!
Sosyal ağlarda paylaş

valla dun aksam cok ıyıydı 2 tane kekurı rıngı 19 gb a sattım :D:D:D ama sabah geldım ortalıkta bısı yoh kekurıler yıne bende ossun heyecan oldu pfff :P
duperlar yıne baslamıs ozellıkle turkce caracter bugı calısıomus haberınz ossun pıyasaya pek guvenmeyınn
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...